Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś pomoże

Czy ktoś mi wreszcie na tym forum kiedyś pomoże?? oto pytanie....

Polecane posty

Gość czy ktoś pomoże

Witam, mamy oto następujący problem, moje 7 miesięczne dziecko dostało antybiotyk, na trzeci i ostatni dzień podawania antyb. dostał biegunki, nie jakiejś przerażającej, bo robił ok. 4 kupy. po trzech dniach poszliśmy do lek a ta przepisała nam smecte i enterol, bierzemy go 4 dzień i nic. Moje pytania brzmią, jak długo może to potrwać czy powinnam się już martwić i czy powinnam zmienić lekarza.... a i dodam, że brał probiotyk lacidofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu kurde lekarze siedzą
że zadajesz durne pytania? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum nie ma lekarzy. idz do przychodni, zdaje sie, ze to nic nie kosztuje. nawet gdyby byl tu jakis lekarz to na odleglosc ci nie pomoze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wet wipes
o doszłaś do wniosku że jacyś obcy ludzie z jakiegoś tam forum doradzą ci i dziecko nagle wyzdrowieje????matko kochana, idź kobieto do apteki i zapytaj a jak tam ci nie pomogą idź jeszcze raz do lekarza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś pomoże
nie o taką pomoc mi chodziło.. ale cóż ta dzisiejsza znieczulica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tu kurde lekarze siedzą
idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś pomoże
właśnie chyba o to na tym forum chodzi, o pomoc w rozwiązywaniu problemów czy dzieleniem się nimi. Pytam kogoś kto przeszedł coś takiego z własnym dzieckiem jeśli ktoś się nie pomyślił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze za dużą dawkę antybiotyku
przepisała-stosunkowo do wagi dziecka? Czytałas ulotkę? Czy jest tam coś napisane o skutkach ubocznych w postaci biegunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wet wipes
jaka znieczulica co ty pierniczysz.Zastanów się sama nad sobą, jak możesz być taka nieodpowiedzialną matką, że zadajesz takie pytania ludziom na forum, których tak naprawdę to w ogóle nie interesuje, zamiast brać dupę w troki i zapieprzać z dzieckiem do lekarza bo Ci się odwodni albo nie daj Boże coś gorszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tamskądś tam
idź znów do lekarza niech zmieni dziecku antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś pomoże
jej dawki były zgodne co do ulotki, wyszukałam w necie że zdarza się tak po antybiotykach, nawet enterol który dostał jest na właśnie taką biegunkę po antybiotyku. chciałam się dowiedzieć czy któraś tak miała z dzieckiem, bo chodzi mi o to jak długo to może potrwać, bacznie obserwuję dziecko nie ma jakiś znaków które świadczyłyby o odwodnieniu. Ale widzę że niczego tu się dowiedzieć nie można bo kochane mamusie są tu jak hieny czekają tylko na kogoś na kim można się wyżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tamskądś tam
Jeśli dziecko nie toleruje tego leku,powinien lekarz go zmienić.A skoro smecta nie pomaga to tym bardziej,daj dziecku dużo pić i jak najszybciej idź do przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś pomoże
antybiotyku już nie bierze, brał przez trzy dni, skończył go tydzień temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tamskądś tam
moja mała kiedyś tak miała poszłam natychmiast do lekarki i zmieniła na inny antybiotyk.zdrówka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tamskądś tam
to raczej chyba jest inny powód biegunki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś pomoże
znalazłam forum gdzie mi pomogli, między innymi i lekarz, więc piszę i tutaj dla tych dziewczyn które nieszczęśliwie trafią na to forum z podobnym problemem, trzeba czekać taka biegunka może trwać trochę czasu niepokojące jest tzn. na tyle żeby przespacerować się do lekarza gdy biegunka się nasili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli smecta nie pomaga przez 3 dni to należy iść do lekarza. Przy braniu antybiotyku niezbędne są leki osłonowe, które zapobiegają całkowitemu wyjałowieniu układu pokarmowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że 4 kupy to jeszcze nie taka tragedia - jeśli dziecko ma dobry humor itp. - pewnie te leki muszą zacząć działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×