Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie_m

Co mi radzicie? studniówka...

Polecane posty

Witam :) Mam mały problem z fryzurą i makijażem na studniówkę... Mianowicie... Nie mam pojęcia co z soba zrobić! :P Dlatego tez proszę o pomoc :) Mam złoty blond włosy, ciemno-niebieskie oczy. Moja kreacja to bordowy gorset i spódnica. Poradzi mi ktos jak sie uczesać i umalować? Zależy mi na odpowiedzi juz dziś, ponieważ jutro zamierzam udać sie na zakupy po potrzebne cienie, kredki, podkłady, pudry itp. :P Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek linki do zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achhh, a z dodatków mam perełki na srebrnych drucikach na szyje i zwykłe \"gołe\" perły jako kolczyki. Takie bardziej szare niż beżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym że mam raczej małe niż duże oczy i boję się, że nie będzie pasować :P A perełki spokojnie -to nie takie klasyczne perły, tylko naszyjnik jestn naprawdę ładny :D to taka niemal kolia z drucika z perełkami małymi jedynie co kilka centymetrów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulu gula ble ble ble
ja sie zdalam na fryzjerke i kosmetyczne...i bylam zadowolona z efektow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka moimi włosami tez się zajmie, ale miło by było miec juz jakiś plan ;) A na kosmetyczkę już mnie nie stać :D Budżet wyczerpała suknia i dodatki ;) Dlatego muszę kominować sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i spróbuję magicznych "smoky eyes" :) ale przydała by sie także propozycja awaryja ;) Nie chce iśc na ten bal umalowana tak jak zwykle do szkoły :P czyli po prostu jakis cień na powieke i tusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upupup :P Jestem delikatnej urody i mi chyba smoky nie będę pasować jednak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j aby,m poszla do kosmetyczki zeby mnie umalowala tak jak ja to w tamtym roku zrobilami conajmniej nie bala sie ze w polowie imprezy nie bede miala zmazanego cienia od tarcia oczu czy cos w tym stylu, a zaplacilam 35zl to nie tak duzo, a makijaz trzymal sie jeszcze nastepnego dnai jak rano wstala bo po studiowce bylam tak padnieta ze niemialam sily go zmyc. A co do fryzury to na necie pelno ich ja poszlam do fryzjerki ale nie potrzebnie bo moja mama tez by mnie tak uczesala a fryzjerka tak mnie uczesala ze po 2 godzinach wszytsko mi oklaplo... i było wiecej placzu niz t o wszystko warte i mama tylko nie placz bo makijaz splynie hehe :P no ale mama mi poprawila i trzymala sie fryza cala noc:P Ja mamie sama zrobilam bardzo podobna fryzurke hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą taniościa to zalezy jak sie patrzy ;) Bo co kupię, to juz będzie moje i będzie mi słuzyć ;) ale poważnie to teraz już nie wiem co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja nie raz tak mialam ze zapomnialam sie ze jestem ppomalowana i oko przetarlam to pozniej na jakiejs imprezie patrze w lustro a jedno oko u malowane a drugie nie no i czas na poprawe a kosmetyczka spryskala mi twarz takim utrwalaczem i bylo ekstra... a jak bym chciala takie kosmetyki co dotrwaja do koncza to musialabys za nie troche zaplacic no chyba ze bedzie ci sie chcialo latac co chwile do lazienki i go poprawiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a nie można takiego co poprawki będą łatwe i proste? :D Nie no, ja bym chciała się sama umalować -u mnie zreszta niemal wszystkie kobity z klasy tak robią :P Problem w tym jak to zrobić by było ładnie, delikatnie, balowo i pasowało do sukni :P jakich kolorów uzyc i w jaki spoosób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja sie nie radzilam kosmetyczce ani fryzjerce. fryzure mi przyjaciolka zrobila a malowac sie potrafie przeciez i ty tez cos pokombinuj z oczami. zobacz w jakich ci cieniach ladnie, jakie ci sie podobaja. np nie widze sie w tym : uzyjesz zielonych cieni jesli masz bordowa sukienke a masz srebrne buty. troche nie teges a jakie bedziesz miala dodatki tzn jakiego koloru(czyli torebke i buty). jesli masz bordowa suknie a zlote dodatki to mozesz np uzyc zlotych cieni. usta mozna pomalowac np jasnym blyszczykiem. fryzura jest uzalezniona od twojej dlugosci wlosow. fryzjerka cos ci doradzi napewno. moze chcesz jakies koczek? znajdzie sie. zaczesane do tylu i nadtapirowane? tez mozna. loki ? tez mozesz. zobacz w czym ci ladnie :) sprobuj probnie sobie ulozyc wlosy:) jesli masz gorset to zrezygnuj z dlugiego wisiorka do lini gorsetu. uzyj cos jednak pod szyje , delikatne krotkie-kolczyki. nosisz piersiotnki to uzyj np 2 a nie 14 :P ja bym nie nosila perel bo postarzaja, ale jesli chcesz to uzyj. wiecie dziewczyny mimo ze sie sama umalowalam to nie chodzilam co 5 minut . czlowiek nie mysli raczej o tym zeby sprawdzic czy wszystko ok. jesli nic nie bedziesz robila z oczami - przecierala ich to bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc kobity mam przybory :) Kupiłam jasno- i ciemno-szare cienie, eyeliner (którym nie umiem się jeszcze obsłużyć -HELP!!! :P :D ), tam jakis fluid, bordowy lakier do paznokci i w przyszłym tygodniu zakupię jeszcze jakis puder mieniący sie odrobinkę :) Cienie to taka fajna paleta z miss sporty -bardzo ładna :) Pomyslałam, że pokombinuję jednak coś z szarościami :) Agusiu, nie mogę otworzyć filmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×