Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja t6ylko pytam

najlepszy KREM MATUJĄCY cera tłusta

Polecane posty

Ja używam podkładu Revlon Colorstay i muszę powiedzieć, że jak nie użyje pod podkład kremu to wysusza mi skórę. Ale z drugiej strony dość szybko zaczynam się błyszczeć i podkład szybciej mi się ściera kiedy nakładam krem pod podkład. I nie wiem co zrobić, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczna bedzie lewatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczna bedzie lewatywa
kampucza tez:D,a dlaczego Ty nie mozesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre*********
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, o tych piorunujących efektach można było przeczytać na innych topicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwostinodp
ja gorąco polecam Iwostin emulsja matująca. 20 pare złotych, efekt świetny, stosuje pod podkład, cera długo pozostaje matowa. Nie wysusza skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj chyba konieczna bedzie
lewatywa,proszek zasadowy i kambucza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się ,po co zaglądają na fora osoby bez rozumu? Przecież nic nie rozumieją... jak się komuś nie podoba, to niech się głupio nie wypowiada, bądź zabierze swoje wiaderko z grabkami i pójdzie pobawić się do piaskownicy... a nie próbuje zabawiać się w dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dax cosmetics z gruszka matujacy. kosztuje ok 10 zl a jest rewelacyjny, duzo lepszy niz wiele drozszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a d z - u mnie był do d, jak większość. kiedyś używałam garniera takiego zielonego, jedyny matujący na dłużej niż 5 minut :D. ale w końcu wszystkei te matujące kremiki rzuciłam w cholerę, bo się nie nadają zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c zyyyii
czyli najlepszy zwykly nawilżający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka15
Hej:) mam 15 lat i codziennie używam podkładu. Niestety po ok. 3 godzinach się świece:( mam tez trochę problem z trądzikiem... poradźcie mi jakiś podkład który będzie dla mnie dobry. Najlepiej żeby nie był w cenie 12-17zł bo na droższe mnie nie stać. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka15
Sory pomyłka, najlepiej żeby był w cenie 12-17zł bo na droższy nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidukuu
Ja osobiście nie mogę używać kremów matujących, bo bardzo mi wysuszają cerę. Zamiast nich używam kremów nawilżających i jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam krem balansujący HB z serii Jeunesse. Nawilża skórę delikatnie matuje, bardzo dobry pod makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edro555
Całe życie mam problem z tłustą cerą. Stosowałam wszystkie możliwe kremy i preparaty do cery tłustej od 12 zł do 120 zł. I efekt oczywiście był taki, że problem powracał. Pewnego dnia w jednej z drogerii pani sprzedawczyni zapytała czego szukam, więc ja opowiedziała całą historię z tłustą cerą. A ona na to, że cery tłustej nie można wysuszać, bo się broni i produkuje jeszcze więcej sebum. Należy ją nawilżać bardziej niż cuchą. W pierwszym odruchu pomyślałam, że ale się zna.... Ale postanowiłam spróbować i tu znowu mnie zaskoczyła, poleciła mi czysty kolagen w ampułkach 7 sztuk za ok 20 zł.( Można stosować na dzień na noc, pod podkład jak wygodniej. Podałabym nazwę ale nie pamiętam, a tych co ja kupowałam w tej chwili nie widzę na allegro. Są ale drogie. ) Stosuje się na twarz, dekolt i starczy na dłonie. Efekt w końcu pozbyłam się sebum. Dekolt się wygadza dłonie też. Jeśli problem powraca kupuję kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten sam problem, ale w końcu trafiłam na dobry krem, który sobie z nim poradził. Phenome active sebum-control gel. Delikatny i lekki krem, idealny do cery tłustej i mieszanej. Nie obciąża skóry, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, pod makijaż jest idealny. Używam go rano i wieczorem, na twarz, szyję i dekolt. Zawiera ponad 99% naturalnych składników, redukuje podrażnienia i zmiany zapalne (grudki, krostki). Zawiera też składniki złuszczające, które eliminuje martwe komórki, a przez to pory się nie zatykają i zaskórników jest znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używałam chyba wszystkich kremów, od najdroższych aptecznych Vichy, Lysanel itp. po sklepowe droższe i tańsze. I suma sumarum najlepiej mi matuje jeden z tańszych Ziaja seria nuno albo tin tin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet81
witajcie dziewczyny, dt. wody termalnej, uważam, że jest super, od 2 lat używam zamiast jakichkolwiek kremów/balsamów po goleniu, ja używam La Roche Posay, w aptekach internetowych za 150 ml zapłacicie około 13 - 15 zł, przy 2 - krotnym użyciu dziennie starcza na 1 miesiąc dlatego szczerze POLECAM jej stosowanie, są inne Vichy, Ivostin każdemu wedle potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie polecaj takich rzeczy kobietom,z meskiej półki sa to kosmetyki o nieco innym skłądzie meska skóra jest nieco inna od damskiej,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyszlo ci do glowy zeby zamiast mazac sie gownianymi chemikaliami naprawic to swoja tlusta cere tepa dzido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsreka, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolog777
Polecam krem pharmaceris z seri A do skóry alergicznej skłonnej do podrażnień.jest to krem o lekkiej konsystencji głęboko nawilżający mam go od niedawna ale naprawde szczerze polecam:) niestety nienależy on do tanich kremów ale jak jest promocja warto sie skusić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×