Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemu moje dziecko

moje dziecko nie gaworzy - ma 9 miesiecy!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość czemu moje dziecko

z sluchem wszytko ok.. rozwija sie swietnie tylko to gaworzenie- nie sklada sylab mow same samogloski, jakby spiewalo.. czy ktos sie spotkal z czyms takim??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cę to niepokoi
to idź do laryngologa i logopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. dr witt
mój maluch też nie gawarzoł, teraz ma trzy lata i mówi bardzo dużo ale ma poważną wadę wymowy. Sprawdź to i nie daj się zbyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu moje dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu moje dziecko
dzieki jesli mog spytac jaka wade ma twoj dzieciaczek?? martwie sie bardzo:( powinna gaworzyc juz od 6 miesiaca:( myslicie ze jest szansa by normalnie gaworzyla i mowila??:( czy moze to nie byc nic powaznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np. dr witt
logoeda twierdzi, ze ma słabo rozwinięty aparat mowy, mówi bardzo niewyraźnie, sepleni, nie wymawia niektórych literek, przy trudnieszych wyrazach jaką się, a raczej zacina się jakby musił pomyśleć nad tym co chce powiedzieć, ogólnie ma problemy z mowieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj!kazde dziecko jest inne twoje moze rozwijac sie troche wolniej ale to wcale nie znaczy ze jest uposledzone w jaki koliek sposob.Poczekaj jeszcze pare miesiecy.Pogadaj z pediatra ale na logopede stanowczo za wczesnie!uwierz wiem co piesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×