Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

co robic pozwolic mu czy nie?

Polecane posty

moj facet ostatnio wpadl na pomysl zeby isc na silownie zeby \"sie lepiej poczuc\" mieszkamy razem mamy juz dziecko ,jestemy mlodzi ja mam 21 lat a on 28 (rocznikowo) no i niestety na moje nieszczescie silownie otworzyli na przeciwko naszego bloku ,dzis do mnie dzwonil podjarany ze musi tam chodzic !!! ze nie moze sie doczekac i mowi ze nie mam sie obawiac bo tam jest tylko sprzet dla facetow i nie bedzie mial kontaktu z zadnymi laskami ,mam w to uwierzyc?z drugiej strony nie chce mi sie wierzyc ze na silowni nie ma sprzetu dla kobiet..jestem zazdrosna o swojego faceta i nie chcialabym zeby poznal tam jakas zdzire...boje sie to ,i nie piszcie mi o zaufaniu ble ble ble ile jest kobiet ktore ufaja i co?zostaja zdradzone... co robić pozwolic mu na ta silownie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorka
to ze chce chodzic na silownie o niczym nie znaczy. Po prostu chce zadbac o swe zdrowie, sylwetke i tyle. I wcale nie musi znaczyc ze chce kogos poznac. A jak bedzie ci niewierny rownie dobrze moze cie zdradzic ze zdzira poznana w pracy, w sklepie, na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze on
juz nie jest taki młody, po drugie Ty nie tyle młoda, ile baaardzo dziecinna. Jak nie pozwolisz, to i tak pójdzie, ale będzie się wymykał za Twoimi plecami. No i co z tego, że na siłowni byłyby kobiety?? Na ulicy też są kobiety. Jak mu nie ufasz - zamknij w klatce w domu i niech powoli zdycha. Będzie chciał zdradzić, to i tak zdradzi, choćbys nie wiadomo, co zrobiłsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale na silowni sa bardziej sprzyjjace warunki ,atmosfera i mozliwosc pogadania ,jesli chodzi o prace pracuje w swojej firmie gdzie zatrudnieni sa tylko faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elantonio
proste... idź z nim na siłownie ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12j3j5h
ja bym nie pozwolila ale z innych wzgledow.Co on na silownie a ty w domu z dzieckiem.Ty tez dbaj o siebie i idz z nim albo raz on raz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to jest sprzęt dla kobi
szuasz kogoś kto przyzna ci racje...dlatego tyle tych topików. Nikt o zdrowych zmysłach nie utwierdzi cię w twoim przekonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany:D To pytanie, to żart?? Błagam, niech mi ktoś powie, że to tylko żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym dziale będziesz wklejać ten temat?:O Powiedz mu tak:Albo siłownia albo ja!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczełam dzisiaj/
ty jakaś dziwna jestes kobieto, zal ci tylek sciska to sama rusz dupe na silownie, wraz z forma wzrosnie ci poczucie wlasnej wartości...moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :O ja nie rozumiem takiego podejścia, on z Tobą długo nie wytrzyma, w końcu doprowadzisz do tego, że on wiecznie o cos podejrzewany zdradzi Cię, Ty będziesz miała satysfakcję, że miałaś rację, a ucierpi na tym tylko Wasze dziecko :O zastanów się dziewczyno, a czas poświęcony na zazdrośc i myślenie o zdradzie spożytkuj w lepszy sposób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabelska muza
tak to jest że im bardziej będziesz go ograniczać tym bardziej on będzie próbował uciec.Nie ma sensu zabraniać mu czegokolwiek, bo on i tak znajdzie sposób żeby wyjść, pozwól mu iść, każdy potrzebuje czasami paru chwil dla siebie bez tej drugiej osoby i to wcale nie znaczy że będzie cię zdradzać/flirtować z innymi laskami. A z drugiej strony jeśli boisz się że jeśli twój facet idąc tylko na siłownie zaraz będzie podrywać inna laskę to chyba coś w waszym związku szwankuje przede wszystkim jeśli chodzi o zaufanie. Pomyśl sobie że jeśli ty mu pozwolisz iść na siłownię on też nie będzie miał nic przeciwko jak ty będziesz chciała kiedyś gdzieś wyjść sama bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyś odrazu założyła, że żaden facet nie może być całkowicie Twój uniknęłabyś niepotrzebnych nerwów. :o typowe dla kobiet. jesteś podejrzliwa i zazdrosna, ale w głębi swej naiwnej duszyczki chcesz wierzyć, że on nigdy nie obejrzy się za inną laską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartujesz autorko
????????? Jeżeli nie to facet szybko od Ciebie ucieknie. Musi dostać zgodę by chodzić na siłownię i dbać o swoją kondycję??? Dziwna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yorka
Nowa---zdradzic mozna wszedzie i nie trzeba do tego silowni. Moze poznac jakas laske na ulicy, w sklepie, nawet w pracy okaze sie np ze przyszla czyjas tam kolezanka i on z nia pojdzie. Jezeli twoj facet nie ma pewnych wartosci i masz powody by sie bac o zdrade to sie zastanow raczej nad sensem wazszego zwiazku a nie nad tym czy pozwolic mu wyjsc. Zwiazek polega chyba na wzajemnym zaufaniu na nie na weszeniu zdrady. Ja tez chodze na silownie, na aerobik i mojemu mezowi nawet do glowy nie przyszlo by mi zabronic. Chodze bo lubie ruch, bo mam tam znajomych ale kocham mego meza i nigdy bym sie do niczego nie dopuscila. I on moze byc i jest spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczeniec
w sumie czego oczekiwać od kobiety która nazwała córkę Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
dziewucho Ty go kiedyś wepchniesz w czyjeś objęcia sama. Tak się nie da żyć. On nie jest przedmiotem, nie jest Twoją własnością, dlaczego go tak traktujesz? Nawet w związku człowiek musi być sobą i mieć trochę przestrzeni i autonomii. Nie chciałabym być na miejscu Twojego faceta, udusiłabym się. Najgorsze jest to, że takie postępowanie przynoso skutek wręcz odwrotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś się z nim krwawo rozprawić. Nie wiem, jak można być takim chamem i otwarcie mówić kobiecie, że się idzie na siłownię!😠 I Ty sobie na takie coś pozwalasz?:O Nie do wiary, że jeszcze istnieją takie kobiety! Facet powinien siedzieć w domu. Kobieta zresztą też. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa natonowicz
zdarzaja sie tez faceci ktorym takie cos odpowiada a oni sami tez zabraniaja zwoim parnerka wszystkiego ale to juz jest chyba patologia a nie zwiazek. Nie dajmy sie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy czasem jest zazdrosny, to normalne, ale węszenie wszędzie zdrady to jest CHOROBA. Był czas, że mój chłopak obrażał się na mnie o każdy mój uśmiech do innego faceta, każdą rozmowę z innym, było to niesamowicie wkurwiające i doprowadziło do tego, że celowo wdzięczyłam się do płci przeciwnej, bo skoro mnie podejrzewa tak czy inaczej to ja chociaż sobie poflirtuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻONKAA
jejku! jaka z ciebie idiotka! facet jeżeli będzie chciał zdradzić, to zrobi to gdziekolwiek i wszędzie będzie szukał okazji! czy ty złapałaś go na ciążę?! myślisz,że jesteś jego własnością?! takiego tyupu kobiety zaborcze, sa najczęściej zdradzane! uwież mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książkę poczytaj, jak on tam będzie siódme poty z siebie wyciskał. Podrzuc dziecko rodzinie, znajomym i idź na spacer. Zajmij się sobą - przecież to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to jest sprzęt dla kobi
no to punkt dla niego że się z tobą nie hajtnął-pewnie wyczuł co go czeka i zostawił sobie drogę powrotu. swoją drogą ta dzidzia jest już całkiem duża, więc poszukaj niani na 2 dni w tyg po półtorej godziny i idz z nim, bo albo ty do reszty zgłupiejesz(jeśli to możliwe) albo on spasuje i cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linealipton
musisz byc bardzo brzydka skoro az tak sie o niego boisz... moj facet jest trenerem fitness i co? izyje ;) on kocha mnie a ja jego ZAUFANIE to podstawa a ty im bardziej bedziesz mu zabraniac tym bardziej on sie bedzie wymykal... skoro go kochasz to pozwol mu tam chodzic on jest mlody,ma dziecko.. a tam chociaz troche sie rozerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×