Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swirek72

do mam chlopaków

Polecane posty

Gość swirek72

mij 6 letni syn co kilka chwil poprawia sobie siusiaczka , nie moge tego znieść!!! moze są mamy ktore mialy podobny problem i znalazly rozwiazanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też tak robił, jak zwracałam uwagę to mi się tłumaczył, że "jajka mu sie sklejają bo sie spociły":) teraz ma 13 lat i wyrósł z tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
wiem , ze z tego wyrosnie , ale co teraz?? na przedstawienu na dzien babci mowil werszyk i sie trzymal !! nie pomaga nic ze mu odpadnie ani ze przryniose nozyczki i mu go odetne on wie ze ja zartuje i tez mowi ze mu sie spocily jajka i przykleily do siusiaka mysle ze to troche na tle nerwowym , zapisalam go do psychologa , ale mysle ze on nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy
O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest problem, bo w tych czasach, jak ludzie coś takiego widzą, to od razu myślą "zboczenie" też to przechodziłam, panie w przedszkolu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślcioe trochę
skoro mu się spocił to jasne, ze jest mu niewygodnie i musi się poprawic więc kwestia nie w tym jak go oduczyc od poprawiania tylko co robic zeby nic się nie sklejało wypróbujcie dziecięcy talk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, może to kwestia majteczek??? może mu nie wygodnie?? próbowałaś małych bokserek??? wtedy będzie miał luźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w kóncu ile schudłaś
a słuchajcie może jakaś zasypka miedzy jajaka a siusiaka zalatwi sprawe - nie bedzie sie nic kleić - tak teoretyzuje bo syna nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swirek72
probowalam z innymi majtkami - wieksze , bokserki i nic nie pomaga moze sprobuje talk , ale tez nie, bo jak wstaje rano to tez go od razu poprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawia rano
bow nocy pod kołdrą tez sie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież dziecko w tym wieku interesuje się swoim ciałem :) Albo jest to kwestia za ciasnych majtek ,bądź proszek do prania nie ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewygodnie to
poprawia :o ja sobie gacie poprawiam jak mi niewygodnie i co:o tylko mu powiedz niech to robi mniej publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×