Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuczekmaly

Rozwód a dowody?

Polecane posty

Gość odsprzedaj mi swoja
powodem rozwodu jest trwaly rozpad pozycia malzenskiego a zwlaszcza wiezi fizycznej emocjonalnej i gospodarczej. Sadu nie interesuje czy jedna ze stron zdradza lub czy ma kochanke/a, powtarzam powodem jest trwaly rozpad pozycia. I nie zawracajcie Sadam glowy jakimis esemesami i archiwum gg, bo zeby taka sprawe zbadac nalezaloby na to pare tygodni poswiecic, a na to sady po prostu fizycznie nie maja czasu :-) Tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezia
proszę powiedzcie czy zeznania swiadków tj.dziewczyn z którymi się spotykał i zdradzał mnie moralnie wystarczą?dodam że zgodziły się zeznawać i czy podając za świadka jego obecną konkubinę ma z nią dziecko sąd ją wezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treści sms
Przeczytałam wszystkie te opinie na temat treści sms.I do końca nie wiem czy można pobrać przez sąd wyciąg treści sms na sprawę rozwodową od operatora i jak długo są przechowywane sms w archiwum operatora. PROSZĘ O KONKRETNĄ ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pewne pytanie i prosilabym o odpowiedz osoby zorientowanej w tym temacie. Wiem, że moj maz mnie zdradza. Za kilka dni mamy rozwod z orzeczeneim o winie. Czy sąd moze uzyskac bilingi rozmow z jego telefonu na karte ktory jest niezarejestrowany na konkretne nazwisko? czy takie rozmowy i sms moga byc dowodem w sprawie? czy mozliwe ejst by sad uzyskal tresci sms? bardzo prosze o informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melita27 uzyskałaś informację? Można? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudzia5685
niestety z karty nie mozna, gdyby mial abonament to tak- karty mozna sie pozbyc i nikt tego nie udowodni ze byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrogiKotek
Oj to forum ma pomysly... Po pierwsze - billing z numerem tel i smsami raczej jest srednim dowodem - od kiedy nie mozna rozmawiac przez tel i wysylac smsow? Jest jakis limit, ze do 20 sms jest ok ale 21 to juz zdrada? Po drugie - w sprawie rozwodowej dowodem moze byc wszystko, pod warunkiem, ze ma to przyslowiowe rece i nogi - jesli ktos jest w stanie dorwac fotki meza/zony z kochankami w konkretnej sytuacji - nie np przy zakupie pomidorow na straganie to juz jest cos Po trzecie - zaden operator nie udostepni niczego innego jak billing (i to na wniosek sadu) - jest ustawa o ochronie danych osobowych i ochronie takowej podlegaja rowniez tresci smsow. Jak juz chce sie kogos zapedzic w kozi rog, to robic to z glowa. Z drugiej strony jakim zgoszknialym czlowiekiem trzeba byc zeby odgrywac sie na drugiej osobie...? Chce wam sie prac brudy i zeby rozwod ciagnal sie 3-5lat? Nie lepiej rozwiesc sie bez orzekania o winie i cos zrobic ze swoim zyciem? A jak sa dzieci to juz w ogole! Jaka matka/ojciec chce zeby ich dzieci cierpialy przez to pranie brudow? Dzieci chyba powinny byc najwazniejsze i jesli juz dochodzi do rozwodu to powinno byc to zrobione z jak najmniejszym uszczerbkiem wlasnie dla maluchow. To taka dygresja ode mnie. Pozdr SrogiKotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada przez treść smsów? To ciekawe.... A jak jęczysz przez smsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZzniecierpliwiony
Powodem uznania za zdradę małżeńską , może być uznane , stwarzanie pozorów zdrady. OSN,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mogę być z kims w czasie separacji i z nim zamieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd!! Jak sąd sie dowie to każe ci iść pod most!!! Zwodzony ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pytam serio przecież i tak z tego malzenstwa nic już nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę złożyć pozew o rozwód z orzekaniem o winie. Mąż od przeszło miesiąca jest z kochanką, mieszka u niej, Czy muszę mieć jeszcze jakieś dowody,by rozwód był z winy męża? Czy wystarczy powiedzieć to co wyżej napisałam? Miał ktoś podobne przeżycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://forumprawnik.pl/Thread-Rozw%C3%B3d-bo-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wygas%C5%82a-czyli-zdrada-i-co-dalej na tym forum macie dość obszerny wpis. Ciekawy temat bo jest też poruszony wątek na temat przygotowywania sobie dowodów pod rozwód przez kochające żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolajola123
też miałam ten problem, zależało mi na wydaniu bilingów i smsów z telefonu męża, na żądanie sądu jest taka możliwość, sama bym się z tym nie uporała, ale pomogli mi fachowcy z firmy http://www.miklas-nowicki.pl/ Po pierwsze pomogli mi zebrać wszystkie dowody, a dodatkowo wyjaśnili krok po kroku co robić, by mieć jak największe szansę na wygraną sprawę. Polecam skorzystać, niestety samemu trudno jest walczyć, tym bardziej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zajrzyj na stronę http://detektywhusarski.pl/ mają wszechstronną ofertę, pomagają w różnych sprawach. U nas to akurat chodziło o prowadzenie poszukiwań osoby zaginionej. Udało się ustalić co działo się z bratem. Znaleziono go aż we Włoszech. Nie został porwany ani nic z tych rzeczy, po prostu uciekł od problemów, od rodziny, żony, dzieci...ale przynajmniej wiemy co i jak. Gdyby nie detektyw żylibyśmy w wiecznej niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Czy lepiej nie żyło by się na tym świecie , gdyby nie było prawników? Już od czasów kamienia łupanego , obowiązywały jakieś zasady. Ustalali je miedzy sobą i je respektowali. Prawnicy się rozpanoszyli tak jak i psycholodzy no i ci z lobby , chcą tworzyć prawo , by zarabiać. To samo dotyczy segregacji śmieci . Czy jak ja je segreguję to pracownik zarabia więcej czy właściciel sortowni? Czy ja płacę mniej za wywóz śmieci czy nie? Wykonując pracę za sortowanie za ,którą nikt mi nie płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tak na poważnie? Od rozwodów po smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×