Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnxxx

zdesperowana potrzebuje pomocy PROSZE

Polecane posty

Gość nnnxxx

Bylam u lekarza zupelnie z innego powodu, a okazalo sie ,ze jestem w ciazy. Powiedzcie mi bo podobno po zaplodbieniu mozna miec do 3 miesiecy okres. Ale czy ten okres wyglada tak, jak kazdy inny? tzn w normalnych odstepach czasu i taki jak zawsze czy jest to tylko plamienie??Bardzo prosze o wypowiedzi-jest to dla mnie bardzo istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem i co dziewczyny piszą na kafe to @ jest troche skąpy ale moze pojawic sie wlasnie do 3 miesiaca a ty tak mialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
no wlasnie ja nie zauwazylam,zeby byl "skapy" byl normalny w normalnych odstepach czasu. A propo w trzecim miesiacu brzuch sie powieksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
widze dziewczyny,ze nie macie ochoty pomoc, tyle pytan kogo zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od kobiety, u mnie nawet w piątym niewiele było widać, w czwartym (albo pod koniec trzeciego) zaczęłam sama zauważać. To zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 22 tc i brzuszek mam juz spory.Jesli chodzi o miesiaczke w trakcie ciazy to moja znajoma do 6 mca miala cykle a ze byla bardzo szczupla to sie niezorientowala ze bedzie dzidzius...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
tzn mam maly problem ze zmiana partnera i dlatego te wszytskie pytania. bo jakies 3 msc temu doszlo do stosunku ale to byl ostatni dzien okresu i w sumie nie bylo wytrysku w srodku w sumie to w ogole nie bylo, noi a z obecnym byly i to nieraz. i teraz kolejne pytanie , zrobilam test jakies 8 dni po stosunku z obecnym partnerem i wyszedl negatywnie(to bylo 8.01) dzis jest 11 i doktor zrobila mi dwa testy i obydwa wyszle pozytywnie. Straszne mysli miotaja czy to nie byla wpadka z poprzednim.pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
Czy to mopzliwe,zeby jakikolwiek test zrobiony prawidlowo(na czczo) mylil sie w trzecim miesiacu ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem z ...
kurde, rzeczywiscie. a lekarz na ile ocenil dlugosc zycia plodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
jeju.No ale jak ma ci ktos pomoc???? No chyba NIKT NIE NAPISZE Z KTORYM FACETEM JESTES W CIAZY.... Obawiam sie ze jesli masz takie podejrzenia to bedziesz miala do konca.Nie zadroszcze takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
nie bo to nie byl ginekolog, bo bylam z innym problemem. A zeby sorawdzic czy moze dac mi zntybiotyk musiala sprawdzic czy nie jestem w ciazy, ale objawow zadnych tez nie mialam do tej pory.Zadnych, do tej pory czulam sie normalnie jak zwykle, a jak jestem w ciazy z obecnym ukochanym to jestm w 2 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem z ...
trzymam kciuki, ale jesli to dopiero 2. tydz to chyba wczesnie na takie diagnozy? idz do gina i niech ci powie ile istnieje ten plod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
instruktorka- pytam jakie jest prawdopodobienstwo-opisuje swoje uczucia, wiem,ze niektorzy znaja sie na tym i moga mi pomoc. W sumie to jestem bardziej niz pewna ze z obecnym,ale zawsze ma sie to ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instruktorka
Nojest zasadnicza roznica miedzy 3 mieseiczna prawie ciaza a 2 tygodniowa../ Po pierwsze taka ze jak robiłas ten test 8-go i byl negatywny to sie samo przez sie rozumie ze nie moglas byc wtedy w ciazy a zwlaszcza juz tak wielotygodniowej bo wtedy test musialby byyc pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnxxx
DZieki za odpowiedzi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×