Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChwilaUlotna

studniówka na sukienki??

Polecane posty

Gość ChwilaUlotna

Czy ubieracie cos na sukienke??Mama powiedzial zebym cos zalozyla jakies bolerko czy cos:/ ale sama nie wiem Co ubieracie na.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnoe
ja mam sliczna czarna, bombkę ale jeszcze nie wiem co załoze;p pokaz jaka masz sukienke to napisze Ci co bedzie do niej pasowało :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze kge
Twoja mama ma racje, bardzo ładnie bedzie sie komponowała z bolerkiem:) wybierz sobie w jakims innym kolorze, jasniejszym i w podobnym torebke i buty:) pozdrawaiam ps JAKIE ZAłOZYć BUTY DO BOMBKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam szal polprzezroczysty (tiulowy czy jakis nie znam sie na materialach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
szal też moze być, ale do takiej sukieneczki bardziej pasuje bolerko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
tylko nie wiem czy na moim grubym dupsku taka sukienka bedzie ladnie wygladala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szale w obecnym sezonie są niemodne zupełnie :P chyba, że dla starych ciotek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
piekny podszyw:) Buty mam sandalki czarne z kilkoma krysztalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
nie wiem jakie masz dupsko;p hehe szale zawsze były i sa modne, przynajmniej do takiej kreacji..a jaka bedziesz miala fryzurke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuśka
szale absolutie wyszły z mody..szczegolnie takie sztywne tiulowe i taftowe. W tym roku kroluja bolerka takie delikatne, krociutkie, moga byc blyszczace, ale na pewno nie szal la mlodej laski...to dobre dla starych ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuśka
szale absolutie wyszły z mody..szczegolnie takie sztywne tiulowe i taftowe. W tym roku kroluja bolerka takie delikatne, krociutkie, moga byc blyszczace, ale na pewno nie szal la mlodej laski...to dobre dla starych ciot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyufffffffffffu
mam ponad 27 lat stara to ja bardzo nei ejstem ale ostatnio na weselu maiłąm sukeinkę z tafty do kolan i szal... nie wyglądąłm ciotowato... no ale jestem starsza od autorki o jakies 9 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolerka,spoko ale ja 2lata temu mialam do sukienki rekawiczki wiec i tak by mi nie paswalo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgverfgr
dokładnie.. gdzie to mówia,albo gdzie pisz,ze nia sa modne, cooo?;p a poza tym ciekawa jestem czy sie tak "modnie" ubierasz.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dziewczyny widze w tych suk
niach - niech sie faceci wypowiedza , czy lubicie dziewczyny w dlugich powłoczystych (no czasem odslonietych troche od gory) sukienkach ? bo mnie to w ogole nie kreci, co innego taka mini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Cześć błyam na studniówce ostatnio więc poradzę buty to dowoli jeśli chodzi o kolory i czółenka lub sandałki jakie kto woli (najlepiej takie aby w nich móc tańczyć do rana) w sukienkach pełen luz co do kolorów i co do kroju od długich do krótkich przed kolano ale nie za krótkich ( jednak nie polecam balowej już odeszły te takie duże suknie) teraz raczej wieczorowe i koktajlowe (gorset radzę na ramiaczkach jeśli już bo może opadać) biżuteria raczej srebrna z cyrkoniami naszyjniki i delikatna włosy naturalnie ale też były i dziewczyny w kokach róznych Najważniejsze aby sie dobrze czuć jeśli chodzi o bolerko to jesli ma sie w domu to można wziąść do poloneza ale potem to nikt nie miał ale bym specjalnie to nie kupowała. Najwazniejsze ubrać sie tak aby sie dobrze czuć i wygladać do figury dopierać kreację Życzę miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×