Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HALAAA

CO POTRAFIą WASZE 3 LATKI?

Polecane posty

jak to trzylatki pewnie sporo ale po co o tym pisać zaraz ktoś napisze ze sie przechwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola mondziola
Umią dłubać w nosie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola wiertola
obgryzać paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.........
mój trzylatek ostatnio powiedział do babci \"babciu piersi Ci się ruszają\":) A tak poza tym zna kilka wierszyków, piosenek, liczy do 5 i zna prawie wszystkie literki. Książkę Paweł i Gaweł zna na pamięć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna z normalnym dzieckiem
Córka liczy do 20 po polsku i do 10 po angielsku, ma słownictwo bardzo bogate, jest bardzo rozwinięta sprawnościowo. Nie uważam, żeby była szczególnie uzdolniona. Ot, normalne dziecko. Znam takich wiele jak ona. Może rzeczywiście ma bogatszy zasób słów od rówieśników, ale poza tym niczym się nie wyróżnia. Acha, no oczywiście zna prawie wszystkie litery, niektóre umie napisać. Koślawo, ale jednak :) Umie bardzo precyzyjnie kolorować obrazki. Zna kilkanaście piosenek i wierszyków na pamięć. Ale nie umie jeździć na rowerze i kompletnie nie rozumie chyba o co chodzi w pedałowaniu. Zwykłe dziecko. Coś tam umie, czegoś tam nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna.........
mój synek zna jeszcze wszystkie kolory i potrafi jeździć na rowerze, ale nie potrafi kolorować. Potrafi także napisać literki A, T, O, I (oczywiście drukowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja za mieisąc będzie miała
3 lata.Umie samodzielnie się ubrać,sprawnie posługuje się sztuccami, ma miejscami za bokate słownictwo, zna pare pioseneke i wierszyków na pamięć, rozróznia wsyztskie zwierzetą,kolory,umie liczyć do 10,zna 12 literek,umie sama jeździć na rowerku. Uważam że jest normalny zdrowym dzieckiem.Corka jest najmłodsza z 3 moich dzieci .Jest u nas duża różnica wieku i wydaje mi się ze to że tyle umie to chęć dorównania starszemu rodzeńśtwu,jak ównież tresowanie starszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×