Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chwila Ulotna

Włosy.............ratunku

Polecane posty

Gość Chwila Ulotna

A wiec nie moge isc do sryziera przed studniowka;( Musze sobie sama w domu ulozyc fryzure:( Mam loki:) czym zrobic by byly ladneijsze?? wlosy mam do ramion:) lepiej kokowka czy na papiloty??:( od razu na mokre zrobic papiloty czy na wilgotne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
a moze zrób sobie jakiegoś koka? popdoś koleżankę, zeby Ci jakos poupinała ładnie włoski:) nie bedzie róznicy czy to fryzjer czy kolezanka. mozesz sobie je zaczesac jakos do tyłu, albo z przedziałkiem... kup jakies ładne spineczki czy tam wsuwki i mysle,ze nie bedzie problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
nie mi chodzi o loki:) nie chce innej fryzury wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
no to sobie je umuj, daj pianke na wilgotne włosy i poczekaj,az wyschnie., wtefy bedą ładniejsze :) i bardzo wazne jest to,zeby ich nie suszyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz naturalnie kręcone, to są takie fajne specyfiki poprawiające skręt włosów, wgniata się w wilgotne włosy i zostawia do wyschnięcia, potem można ładnie spiąć do góry - włosy kręcone swietnie wyglądają podpięte bo nie widac wszelkich niedociągnieć w sztuce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefgeg
własnie.. to jest najlepsze,ze zepniesz je byle jak a wyjdzie jakbys byla u fryzjera:) potem tylko wepnij jakies spinki, popstrykaj lakierem i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
czasami smaruje konskim łajnem, chyba znowu to zrobie na stodniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chwila Ulotna
cudowny podszyw!! Mam krecone lekko z natury ale codziennie musze je "dokrecac" :P i mysle o papilotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila ulotna najlepiej zrób test. skręć włosy tak jak chcesz spryskaj lakierem i sprawdź czy wytrzyma cały dzień i czy nie rozprostują sie. ja nie lubię włosów na piance są takie sztywne i kleiste :( a z papilotami miałam tak ze wręcz przeciwnie moje kręcone włosy sie rozprostowały. więc najlepiej spróbuj bo jesli nigdy nie uzywałas nie wiadomo co z tego wyjdzie:p poza tym możesz spryskać włosy nabłyszczaczem wtedy będą błyszczące i ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×