Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość peppe-roni

MAJECZEK - kot CUDO prosi o domek

Polecane posty

Gość peppe-roni

nazywam się Majeczek miau miau.... Jestem wykastrowany, miziasty i zdrowy koteczek. Liczę sobie dopiero jednego roka ;) Mówią też że taki ładny jestem i milutki... Tylko że moi Duzi też mi tak mówili a potem fora ze dwora... Ale ja tam wierzę w dobrych ludzi :) miau miau.... Na przykład ci co mnie uratowali. Przywieźli w takie dziwne miejsce,ciemno wszędzie, głucho wszędzie... bałem się. Ale potem przyszli inni dobrzy i dali jeść, kuwetę dali i cieplutkie posłanko. Bo mówię Wam, ja ciągle wierzyłem, że tacy jeszcze są na świecie, tacy dobrzy... A najbardziej lubię jak mi robią tuli tuli. No ale nie zawsze mają czasu na tyle bo nie jestem tu sam. I najbardziej to ja bym chciał żeby mnie jacyś Duzi wzięli do siebie ale tak już prawdziwie i na zawsze. Żeby nie wyrzucili, dali coś na ząb i zrobili tuli tuli... Tak mi się marzy... http://niekochane.ovh.org/ (na tej stronie jest nr do takiej jednej Dużej, co ona szuka dla mnie domku; a to jeszcze inny numer: 513902291 - też możecie dzwonić) Na tej aukcji chcą mi znaleźć domek. Ci co mnie będą chcieli wziąć, to nic nie zapłacą, bo - jak mówią moje Duże - jestem bezcenny :) Powiedziały też, że razem ze mną pójdzie zapas mojego ulubionego jedzonka, zabaweczki i żwirek. Dlatego nie licytujcie. Tylko zadzwońcie. ps. Majeczek to jest mega spokojny kocio. Taki miziaczek, tylko go miziać i przytulać :) tu są jego foto: http://allegro.pl/item296257598_majeczek_miziaczek_prosi_o_domek_kot_cuudo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×