Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jupiterkaaaa

CZY MIESIĘCZNE DZIECKO POWINNO PATRZEC NA TWARZ MAMYW CZASIE KARMIENIA??????????

Polecane posty

Gość jupiterkaaaa

moj maluszek ma miesiąc i dopiero teraz zauwazylam że w czasie karmienia maluszek prawie caly czas ma zamkniete oczka - karmie go na śpioszka. Czasami na początku przez jakieś 5-10 minut ma otwarteoczka ale nie wpatruje sie w moja twarz tylko patrzy na piers albo sie rozglada... troche mnie to niepokoi napiszcie czy wasze miesieczne dzieciaczki wpatruja sie albo wpatrywały w wasza twarz w czasie karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala praktycznie od poczatku wpatrywala sie w moja twarz w czasie karmienia, nie odrywala ode mnie wzroku. fajnie to wygladalo, okragle oczka szeroko otwarte i raczki zacisniete w piastki...teraz juz tego nie robi, skonczyla 5miesiecy i inne rzeczy ja interesuja, nie tylko mama... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też to zauważyłam...
Hym, jak dziecko leży frontem do piersi, to patrzenie w górę na twarz mamy może być niezbyt wygodne. Moja ma ponad 2 miesiące i też patrzy na cycucha, a że przy cycuchu jest fajnie, to często zasypia. Nie wiem jak ją można przystawić do piersi, by wygodnie jej się ssało a jednocześnie nie była zmuszona łypać w moim kierunku kątem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×