Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a Wy co sadzicie

wpadl mi w oko 20 latek

Polecane posty

Gość a Wy co sadzicie

i nie byloby problemu gdyby nie to ze ja mam 27 lat :((((((((((( najgorsze jest to ze wiem ze nie ma to zadnego sensu wiem ze szukam w zyciu czegos innego czego taki chlopiec nie moze mi dac z drugiej strony nie moge sie mu oprzec nic sie nie ywdarzylo czuje sie taka stara i wkurza mnie to co sadza o straszych dziewczynach mlodzi faceci??? pytam bo wiem ze sie temu nie opre i predzej czy pozniej cos zrobie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
a widzialas kiedys mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co sadzicie
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
mnie podobaja sie dojrzałe ,zadbane ,ładne kobiety ale tyjestes młodsza ode mnie troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam w oko 24-latkowi i zadna sila nie moge mu wypasc:O :) i gdyby nie to, ze mam meza nie zastanawialabym sie ani chwili ;) ps. jeszcze przez kilka dni mam 27l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabanne
20 latkom nie podobaja sie starsze kobiety to nieprawda ,oni ogladaja za za 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
ha 24 i 27 jennifer to jest zadna roznica tylko 3 lata a miedzy mna i nim 7 maz to juz wiekszy problem paco rabanne na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
upper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tyle
podobają sie i trudno poderwać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
ja mam tyle masz 20 lat??? dlaczego trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyjaciel ma 20lat jgo narzeczna 25 albo 26 i jet ok. moja 25letnia siostratez ma faceta 20letniego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest tak źle dziewczyny, ja mam 25 lat a w sylwestra napastował mnie 20 latek, w końcu młodo wyglądam... gorzej jak różnica wynosi kilkanaście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
kurcze pocieszajace co piszecie ja jak mialam 25 lat mialam chlopaka 20 letniego ale nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu się tak przejmować że jesteśmy starsze, ważne że świetnie wyglądamy:P z młodszymi facetami zawsze można swietnie się pobawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
Elisabeth :) jestes swietna masz racje zwlaszca ze ten "moj" obekt nazwijmy to jest wspanialym cieplym milym czlowiekiem bardzo pogodnym i ciagle usmiechnietym a ja nie wygladam na swoje 27................... serio i jestem jak niektorzy sadza bardzo atrakcyjna ja sie sobie podobam i sadze ze mu jakos tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Maniek Kociniak kiedyś powiedział: Dobra i czternastka, byle młodo wyglądała. Chodziło o scenę z "Ziemi Obiecanej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nic!! kiedyś jak jechałam do urzedu pracy to w autobusie zaczepiali mnie licealiści, ciągneli mnie za włosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tyle
trudniej spodkać taką na imprezie; na impezie samą; na imprezie samą, wypitą; to już bystre kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy co o tym sadzicie
zegnam sie na dzis dobranoc i dziekuje za posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszą moja dziewczyna z ktora miałem seks była 32 latka a ja 20 lat i było fantastycznie Miłe mam wspomnienia... Pokazała mnie jak kobieta odczuwa orgazm , jak mam stymulowac łechtaczkę żeby doszła do tematej pory miałem rowieśniczki i one same nie wiedziały jak to się robi leżały i czekały jak kłody ,albo mnie drapały czy darły się tak że nie wiedziałem czy z podniecenia czy z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×