Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fedswferwfer

dza wada wzroku a cesarka?

Polecane posty

Gość fedswferwfer

hej jestem w 25 tyg i moj okulits od kilku lat mowil mi juz ze bede musiala rodzic przez cesrskie ciecie ze wzgledu naryzyko odklejenia sie siatkowki, mama wade -11,5 i -12. Dal mi zaświadczenie i poszlam z tym ginkekologa a on do mnie ze bede rodzic naturalnie bo na papierze od okulisty jest napisane wskazanie:cesarskie ciecie. Ja niewiem co robic, nawet po glupim szybkim spacerze gorzej widze az nie odpoczne a on mi mowi o porodzie naturalnym, bardzo bym chciala ale jednak boje sie o oczy bo wkoncu mama je jedne a dzidzie chcialanby zobaczyc ... co ama zrobic dodam ze moj gin jest w krtakowskim szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedswferwfer
ktokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
Bez sensu,na papierze jest wskazanie do cesarki to on jej nie zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj gin....
ma gowno do powiedzenia jak bedziesz juz w szpitalu pokaz to lekarzowi! nie mozesz rodzic naturalnie moze twoj gin chcial kase od ciebie wyciagnac i dlatego ci tak powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź na konsultację do innego lekarza..wszystko zależy od stanu Twojej siatkówki, czy lekarz okulista Ci ja zbadał?? generalnie jednak przy takich wadach są wskazania do cesarki..ja na Twoim miejscy poszlabym raz do innego okulisty, dwa do innego ginekologa..nawet choćby po to żeby usłyszeć ich opinię na ten temat..głupio by było gdybyś wzrok straciła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam wlasnie
zaswiadczenie od okulistki o cesarce bo tez mam ryzyko odklejenia siatkowki. Lekarz nawet nie steknal, na dodatek sam bez proszenia przyszedl mnie kroic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedswferwfer
bylam u 4 okolistow, sitkowke mialam badna, w tych sprawach jestem weteranka bo juz mama zwzrokiem problemy od 15 lat ale gin mi mowi ze lepiej zebym sie pomeczyla bo to lepsze dla dziecka.moze poprostu zmienie ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka też ma wadę wzroku i miała cesarskie cięcie, nie zgadzaj sie kochana na poród naturalny, bo jak nie daj boże przestaniesz widziec to on ręce umyje od twojego kalectwa... zmień lekarza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparat
Tymbardziej ,że idąc do porodu sn idziesz w terminie,a zaplanowana cesarke robi sie zazwyczaj 2 tyg przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedswferwfer
chyba tak zrobie , musze znalezc jakiegos dobrego ginekologa w krakowie. mam nadzije ze niebedzie problemow i ze wszystko bedzie dobrze moze mi ktoras was powiedziec jak to bylo z cearka? i jakie znieczuleni najlepiej i jak sie goil? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki2078
sprobuj naturalnie wrok ci sie pogorszy znacznie ale nie oslepniesz przeciez a przezyc naturalny porod to cos cudnego! polecam szczerze i bez znieczulenia wted czujemy dziecko i wytwarza sie wiez tak mocna jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za rady oszołomkom takim jak kiki. Dziewczyno - pod żadnym pozorem nie zgadzaj się na sn!!! Zmień gina, albo zapytaj w szpitalu w którym bedziesz rodzic, czy pokazując takie zaśw. zrobia ci cesarkę. Ja mam podobna wadę i bez problemu dostałam kwalifikację do cesarki. Jasne, że poród sn jest lepszy dla dziecka, ale chyba lepiej niech się urodzi przez cięcie, niż ma miec niewidomą matkę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ośmiorniczkaaaaa
ja tez mialam takie zaświadczenie i z tego co widze to twoj gin chcial od ciebie kase wydoić z tym ze w sumie to nie powinnas sie przejmowa c bo przecież jak cie zlapia skurcze to pojedziesz do szpitala i na izbie przyjęc pokazujesz to zaswiadczenie i mowisz ze ty musisz miec cesarke - co z tego że twój lekarz plecie farmazony. decyzje o cc podejmuje ordyantor albo jego zastepca a nie lekar zprowadzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×