Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MNIAM09

hmmm..

Polecane posty

Gość dół z braku seksu
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie przez chlopa he ? bo ja tak, ale zaparlam sie i caly dzien sie nie odzywam do niego i nie odezwe, chcoiaz mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz przez chlopa a jakze...ja sie nie odzywam od czwartku...i juz sie chyba nie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on di ciebie sie cos odezwal ? moj do mnie dzisiaj dwa razy, ale nie odpislam nic, jestem za bardzo dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ci ? mi bardzo ,ale wiem ze bedzie okej, tylko nie ebde sie naarzie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszego od mojego juz nie ma, jest idealny, dlatego nie puszcze go nigdy, bo takiego chlopaka ze swieca trzeba szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to o co poszlo dokladnie ? jestescie rzem, czy po porostu on to skonczyl w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ja chyba nie mam juz motywacji zeby cokolwiek robic...wiesz chyba czas odpuscic...nie mozna zmusic nikogo do milosci prawda???widocznie nigdy tej milosci nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest skomplikowane...zwiazek na odleglosc...mielismy dzis pogadac...obiecal...ale jak widac znow cos wazniejszego...poddaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nikogo nie da sie zmusic, ale jezeli bylisice jednak razem to cos znaczylu, czaje ze byc z kims na sile to zle ale jednak glupio jak sie rani druga osobe, to jest chyba najgorsze cierpienie jakie mozna miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to niby jestescie para a od czwartku sie nie odezwal ?? masakra, a on za granica jest czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odleglosc niszczy, i ja uwazam ze taki zwiazek nie ma szans, sama kiedys tak mialam, bylam z chlopakiem dwa lata a on wyjechal, rok bylismy bez siebie, potem ja pojechalam do niego, kochalismy sie bardzo, tak ze twierzdze ze nikt nigdy tak sie nei kochal jak my, i co, rozlecialo sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh najbardziej boli to, ze znow sie pomylilam...juz chyba sobie podarujw zwiazki z facetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam , nie ma co tak gadac, zle z nimi ale bez nich naprawde czasami gorzej, poszukaj sobie moze kogos na miejscu, nawet nie musisz szukac bo to samo przychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×