Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmxncb

___Czy to możliwe, ze już mam owulację?____________

Polecane posty

Gość zmxncb

2 tygodnie temu w sobotę wzięłam ostatnią tabletkę microgynon. potem w środę dostalam okres z odstawienia. Nie zaczynałam kolejnego opakowania, bo postanowiłam zrobić przerwę. I od wczoraj zaobserwowałam u siebie rzadszy śluz i pobolewa mnie brzuch. Czy to możliwe, ze już jest owulacja? 1,5 tygodnia po okresie z odstawienia? Dodam, ze przed tabletkami nigdy w sumie nie odczuwałam owulacji. Tabletki bralam 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxncb
czy ktoś mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja też szybko miałam
Tak to możliwe, że już bedziesz miała owulację. Ja też od razu po przerwaniu tabsów miałam regularnie jajeczkowanie i okres. Ciesz się, że Twoje jajniki łatwo sie budzą. Jestes zdrowa. Po przerwaniu tabsów praca jajników nawet może się wzmagać. Jakby chciały nadrobić stracony czas. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxncb
no to fajnie :) Czyli gdzieś za 2 tyd\godnie mogę spodziewać sie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmxncb
a czy możliwe, że to nie owulacja, tylko coś się dzieje z jajnikami? Pobolewają mnie już trzeci dzień, ale nie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajniki po prostu "budzą się" po okresie bezczynności. taki ból bardzo często się pojawia. co do pytania o owulację, to ten śluzoznacza jedynie że jest tzw "podejście do owulacji" niekoniecznie ona musi teraz wystąpić. jeżeli mierzyłabyś temperwturę to wtedy mogłabyś mieć pewność że to jest owulacja, ale na podstawie samego śluzu i bólu jajników (który po odstawieniu może ci towarzyszyć) nie da się tego jednoznavcznie stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×