Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sleepingsheep

ja nie mam z kim porozmawiac

Polecane posty

Gość sleepingsheep

gdyby nie kafe to byloby ze mna kiepsko. A nie jestem samotna emerytka, tylko mloda kobieta. Sorry za te zwierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
nie no, nie bede z siebie juz robic takiej ostatniej ofiary i o wszystkim pisac.Mam na razie netowego przyjaciela, chociaz on pewnie tez bedzie mnie mial dosc albo okaze sie padalcem, ale musialam zaryzykowac, bo bym zwariowala do reszty. Jak mozecie to mi tylko napiszcie, czy ktos sie moze orientuje sie ile sie w tym kraju szuka pracy jak sie ja wlasnie stracilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszka**
Czasem łatwiej obcym się wyżalić więc jeśli tego Ci potrzeba to chętnie posłuchamy. I może w jakiś sposób, choćby zwykłym dobrym słowem, pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno łatwo , natomiast jest to uzależnione od wielu czynników : - doświadczenia - kwalifikacji -oczekiwań , również finansowych - branży - oraz przede wszystkim umiejętności sprzedania Siebie przyszłemu pracodawcy . No o tak oczywistych sprawach jak doskonałe CV czy list motywacyjny nie pisze , czy referencji wcześniejszego pracodawcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
Kotku mruczku 😭...ciagle ciagle się sprzedawac trzeba...:o wiecie co? zaraz wroce, tylko zjem cos, oki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym kraju pracy można szukać wiecznie:P lub też firmy wyrawają sobie ciebie to zależy od kwalifikacji i zapotrzeowania rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ;) No niestety umiejętność właściwego się zaprezentowania jest kluczem do sukcesu i ma większe znaczenie niejednokrotnie niż posiadane umiejętności . Pracodawca musi dostrzec w Tobie umiejętność kreatywnego myślenia , energii , zapału do pracy i takie tam.. Tak na pocieszenie Ci powiem , ze nie jednokrotnie firmy proszą o wypełnienie testów powiedzmy "psychologicznych " chodź moim zdaniem to szczyt głupoty :o Znam co niektóre i są moim skromnym zdaniem daremne :O Zalecam podszkolenie sie i przygotowanie gruntowne do Rozmowy kwalifikacyjnej ;) Aby zostać zaproszoną na rozmowę to pestka ( moim zdaniem ) natomiast przejść rozmowy ( bo zazwyczaj jest więcej niz jedna , chodź to zależy od rodzaju stanowiska ) to jest sukces;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym kraju to tylko na wlasna reke mozesz liczyc .. i tylko wtedy jesli masz ją ruchliwa ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek ale nadal to zależy od stanowiska i doświadczenia nikt się nie będzie bawił w rozmowy jak wie że ma do czynienia z kompetentną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
ok, jestem, bo zjadłam już ;) Koteczku, no masz rację z tym co piszesz, ale niejednokrotnie największą barierę stanowi dotarcie do potencjalnego pracodawcy i poinformowanie go, ze się tej pracy szuka, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
ojć, za wcześnie wysłałam..😠 ...no bo potem jak już jest się zaproszonym, to czasami idzie jak po maśle, a czasami... no czasami to nie idzie i okazuje sie, że to była jedna wielka klapa...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnomisko :P powiem Ci że masz wiele racji , co nie zmienia faktu iz sposób rekrutacji kobiet i mężczyzn maja inny przebieg :P ps. Zapewne nikt Ci nie oglądał biustu na rozmowie :P ale to mała dygresja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek fakt nie patrzą ale doświadczenia nie mam bo byłem tylko na jednej rozmowie w firmie w której chciałem pracować już wcześniej ale miałem już dwa przypadki próby podkupywania:P to mala branża i człowiek z doświadczeniem się liczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
to co? mam nie iść w golfie na rozmowy kwalifikacyjne? ;):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
to juz nie wiem w golfie czy nie w golfie? 😡 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sleeping a powiedz co to za branża to ci dopiero coś doradzimy:P kotek nie chciałem się chwalić poprostu taka jest sytuacja na rynku że naprawdę jest to zależne od branży ta w której ja pracuję to trzy firmy w polsce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sleepingsheep
branza ksiegowosc i finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×