Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana mamusia

krzesełko do karmienia - które lepsze i dlaczego?

Polecane posty

ja mam podobne jak to 2. no moze troche inny kolor obicia. fajne jest tylko ma jedna ale... blat sie nie przysuwa az tak bardzo jakbym tego chciala. malej trudno dosiegnąć... no ale urosnie kiedys przeciez :D:D ogolnie na 10 punktow daląbym mu 9 i pol :D super sie skląda i rozkląda mozna regulowac wysokosci i pozycje oparcia, ma fajny kosz na zakupy, regulowane pasy, podwujny blat i latwo sie wszystko sciera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Ja mam krzesełko Baby Ono - jestem bardzo zadowolona, polecam. Łatwo się składa i rozkłada, ma zdejmowany blat który łatwo można umyć samemu albo w zmywarce, styłu jest kosz, regulowane oparcie pozwala włożyć malucha gdy jeszcze dobrze nie siedzi sam. Fotelik jest zrobiony z materiału któru można przetrzeć ściereczką, jak ubrudzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tego co widze i czytam to one sie raczej niczym nie roznia procz firmy, ceny i ksztaltu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana mamusia
dziękuję za odpowiedzi, nie widzialam ich na żywo, a na pewno zdecyduję sie na jedno z nich, stąd to pytanie:) też mi się wydaje, ze oprócz nazwy firmy nie różnią sie zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
identyk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/601167_krzeselko_do_karmienia_chicco_mamma.html Mam chicco mamma. Krzesełko to jest wyposażone w 5-pkt pasy bezpieczeństwa, tackę do zabawy, kilka poziomów ustawienia wysokości, kilka poziomów odchylenia siedzenia (od prostego położenia siedzenia, do pozycji leżącej). Jest estetyczne, bardzo stabilne, ma wygodne siedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam uzywane od koleżanki,bo raczej szkoda by mi było wydać tyle pieniedzy,oczywiście nie sugeruje,że ta firma i to krzesełko sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana mamusia
oglądałam to również, ale cena mnie odstraszyła, budżet mamy mniejszy:) a jeszcze pytanie - do którego miesiąca dziecko korzysta z takiego krzesełka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jakos od 5. oparcie rozklada sie baaardzo tak ze to pozycja polleząca się robi. jest naprawde wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Korzysta od 5 m-ca, do chyba nawet dwóch lat być może dłużej - jak się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Wiecie jaka jest różnica cenowa (baby ono), w sklepie jast ponad 100 zł droższy niż na Allegro. Szok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupilam uzywane za grosze :) a wyglada jak nowe i napewno dlugo posluzy :) czasem warto na uzywane rzeczy spojzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Ja swoje dostałam na gwiazdkę, tzn. mały dostał, ale jakbym miała kupić to tylko przez Allegro.Taniej i z dostawą do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
Dziewczynki mam pytanie odbiegające od tematu, ale jak zrobić "się na czarno" - chodzi żeby nie być pomarańczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz w preferencje i tam zaczernisz nick :) u gory strony masz preferencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
ok, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
no weszłam w B i jak go zaczernić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena musisz wejsc w A - wpisac swój login i wymyslic sobie jakies haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 81
weszłam tam i wyświetliło się profil założony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję maMani 🌻 widzę że mamy dzieci w podobnym wieku mój Kuba jest z 24 marca. Pozdrawiam i wszystkiegio dobrego w oczekiwaniu na kolejne maleństwo 🌻. - lena 81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooooooooo w końcu, ale ze mnie przysłowiowa blondynka co, niee ;) baderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×