Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kylie_m

szukam farby miodowy/złoty blond

Polecane posty

która chwyci mi włosy o kolorze jasny brąz i da ładny kolor. Zna ktos jakąś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam 8/jasny blond/ color naturals, ale wychodzi taki złoty,mam ciemne włosy, mnie odpowiada. Zobacz sobie próbki w sklepie, ale nigdy kolor na włosach nie wyjdzie w takim odcieniu jak na próbce, trzeba sprawdzic na sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lill
ja uzywam jasny blad opalizujacy- Garnier 100% Color, nie wiem niestety jaki ma numerek. Kolor jest taki wlasnie zlotawy, ale nie jakis bardzo jasny. mnie osobiscie sie podoba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam jeszcze bardzo jasny blond, ale widać było, że włosy są farbowane, a ta 8 daje taki naturalny odcień. Tylko, że na różnych włosach ten sam kolor może wyglądać inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 😘 i bardzo dziękuję za odpowiedzi :) ja w chwili obecnej mam włoski potraktowane rozjaśniaczem, bo były farbowane na braz bardzo długo i mam taki żólto-biało-rudy blond pasmami (miałam robione białe pasemka niegdyś), dlatego szukam ładnego złotego blondu :) Bo białe nie pasują do mojego typu urody, a znowy męczyc zawsze włosy najpierw rozjaśniaczem a potem jeszcze farba to dla nich nie lada obciążenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikaaaa1990
Cześć dziewczyny . Ja faruję włosy złotym blondem z Londy i jestem bardzo zadowolona .:) .Kolor jest bardzoe ciekawy ...złoty ale nie żółty i wszystkim to bardzo się podoba . Jedynym minusem jest to że włosy wyglądają nienaturalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×