Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlueRose15

20kg w dół do wakacji!! Start 15 stycznia!!!

Polecane posty

Widzę, że sie udało i jestem czarna:) Ja teraz idę i spróbuje zrobić narazie 50 brzuszków:) Mam nadzieje że mi sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
no ja własnie tez nie miałam zakwasów wczesniej.. dopiero dziś mnei złapały.. ja nie wiem jak ja te brzuszki robiłam że nawet na udach i łydkach mam te zakwasy heheh ;p ojj oj ;D blurose15 masz moze gadu? ;p łatwiej sie jakos tak porozumiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam:) Jak chyba każdy w tych czasach:) Tylko coś nie mogę go teraz włączyć:( Chyba coś się zawiesiło:( A nie pamiętam numeru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
heh to napisz do mnei ok ?:D 12301480 ;p no mi tez na poczatk unie chciało sie właczyc;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze:) Właśnie skończyłam te 50 brzuszków i ledwo żyje:) Nie wiem jak tobie udało sie to 500:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
hehe na poczatku juz jak 20 zrobiłam to zdychałam;d ale to kwestia przyzwyczajenia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz odpoczywam, a potem ciąg dalszy ćwiczeń:) Zostało mi jeszcze: *gimnastyka 15min *taniec 30 min *jazda na rowerze stacjonarnym 1h *hula hop 15min *brzuszki 50x (drugi raz xD) *podnoszenie ciężarków 50x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
I to wszystko dzisiaj? ;o Bez przesady... ;O omg;d teraz to idz spac;D ja etz zaraz lece;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No od jakiegoś czasu to tak cały czas ćwiczę:) Ja dopiero jak skończę będę mogła zasnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
zlituj się ;O gratuluje :D mi by się nie chciało tego robić :D a tańczyc pojde w piatek cała noc;d haha xd wiec nadrobie za cały tydzien heheh ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zależy od nastroju:) Ale raczej udaje mi sie wszystkie ćwiczenia zrobić:) Tylko na rowerze dzisiaj to już chyba nie pojeżdżę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
nom ja stacjonarnego nie mam :) ale za to w lato dużo jezdze;d ajj można pwoiedziec że uwielbiam na nim jezdzic hehe x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam stacjonarny, ale wole w lecie popołudniu pojeździć:) Czasem nawet mnie 4 godziny nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
a skąd jesteś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Tomaszowa Lub. małe miasto, ale ma to swoje plusy bo dookoła lasy i świeże powietrze:) A ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
łaaaj do niezły kawał ode mnie;D ja jestem z Braniewa ;> warm.-maz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
heh to jak tam gg? włączyło się?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
heh spoko :) to ja lecę spać :P jeszcze spróbuje zrobic kilka brzuszków jak d a rade :) pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już od rana zaczynam kombinować bo nie chce mi się ćwiczyć a mam ochotę na cos słodkiego ale zaraz sie zmobilizuje pofikam nozkami i zjem sałatkę pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaka
ja zaczęłam wczoraj diete kopenhadzka mam nadzieje na zrzucenie 7 kg,trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaka
tak wogole to witam,szuklam jakiegos forum,razem razniej,mam 18 lat 63kg.u mnie drugi dzien diety kopenhadzkiej,wczesniej stosowalam kapusciana ale jojo wrac a z zawrotna predkoscie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie do was dziewczyny przyłanczam mam 17 lat rocznikowo :) i to zgubienia NA RAZIE 20 kg. Bo wstyd sie przyznac ale waze jakies 85 kg. Dziś jestem drugi dzien na głodówce oczyszczającej. Oczyszczę organizm z śmieci to przejdę na diete :) Do wakacji będę laska jak ta lala wszystkie będziemy bo mamy chęci motywacje a to połowa sukcesu i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wildze, że jest nas coraz więcej:) Ja jestem pierwszy dzień na diecie 1000 kalorii:) Co do kopenhaskiej to myślę, że dzięki niej uda się zrzucić te 7kg. Ja byłam na niej tylko 3 dni, ale schudłam 5kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
ha! a sie wczoraj zaparłam i zrobiłam te 500 przeklętych brzuszków ;D haha xd pierwsze 100 to koszmar ale później juz lepiej było hehe ;P nom a dziś już zakwasy nawet mniejsze >jupi< ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze Wam powodzenia dziewczyny i tego zeby wasz topik nie upadl btw ja na swoim zostalam sama ale jakos mi to nie przeszkadza;) jesli moge Wam cos poradzic fajnie ze tak duzo cwiczycie ale moze sprobojcie to robic z rana przed jedzeniem wtedy sa o wiele lepsze efekty bo organizm spala tluszcz ktory w nim zalega a nie enegrie ktora zjadlyscie przez caly dzien;) trzymajcie sie ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusiaxp
Cebera > u mnie chyba i tak nie ma różnicy keidy to robie skoro i tak jestem na głodówce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam czasu na cwiczenia rano, wstaję o 6:30, śpię po 5 godzin. :/ Ale zauważyłam, że chudnę, sprawdzic chwilowo nie mam jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×