Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Ah zo ! No trza mu ignore'a włączyć :) Chociaz mnie czasami nosi na takich ;). Znerwicowanym dzieckiem byłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
jak tam finał, panowie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
dropsik adhd miałeś/masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj temat sie ciut zamulił.. szkoda.. Nie mam czasu ale szkoda byłoby gdyby padł.. Witam Was i jadę... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Piątekkkk:D weekendddd za pasem, happy day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:) Krzysiuuuu... wyspany? wypoczęty? uśmiechnięty? gotowy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Krzysiu... a opowiesz mi jakieś swoje marzenie... fantazję...? Dropsik zawołaj Vii i też \"pograjcie\" a nie tylko popcornem się objadasz i colą zapijasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lód i wosk.. wyśmienity zabawa. co sądzicie o tym? One leże oczy zakryty, naga, na środku uszko. Musika się sączy w tle, blask świec, kominku.. huk odstrzelonego korka szampana, ten chodni napój rozbryzga się po jej ciele.. Tu, tam na tej miodowe skóry tworzy kałuże, wypełnia ten lej, zatapiając pępka, struga zwija się lewo prawo i w końcu dotarła do pachwin, widzę jak toruje sobie drogę w tej mięciutki śierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek w Alpach na stoku Kominek, wnętrza w drewnie, łupanym kamieniu Przed rozpalonym kominkiem niedźwiedzia skóra Delikatny miękki półmrok, wchodzimy zmarznięci po wyczerpującym szusowaniu, pomagam zdjąć Twój kombinezon a pod kombinezonem ażur koronki tylko:) Jeździsz na nartach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno..."tej mięciutki śierć..." pojechałeś...:/ Nooo ale oki niektórzy tak lubią;) ja nie oceniam wrażeń estetycznych i upodobań innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii.... Słońce Moich Oczu, Gwiazdo Snów Conocnych, Kwiecie Mojej Duszy... gdzieżeś to, gdzieżeś :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jeżdżę. Za daleko mieszkam by sobie wypadać w góry by poszusować, więc cienias jestem...chociaż bardzo lubię w górach wypoczywać:) za to pływać uwielbiam i często to czynie - blisko mam:) ta niedźwiedzia skóra pod kominkiem... no no kolego Ty to romantyk jesteś ;) hmmmm jestem mile zaskoczona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja zona ma tam tak jedwabną futerką ..że grzech ogolic! wolę tak, wolę kobiety od dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo ja z Jewgienijem leżymy już na niedźwiedziej skórze w leśnej górskiej głuszy... w kominku trzaska ogień... gorąca napięta skóra pod czarnymi koronkami... zimny szampan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego?..Chyba nie, są pewne rzecze który powinni pozostać w sfery fantazji, skryty marzenie. Zwłaszcza w swojego stałego zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
ja też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fascynuje mnie Twojciało smagane światłem kominka i kształty po których się malowniczo ślizga odsłaniając i chowając w cieniu od falujących płomieni:) Wyborny szampan, podkreśla smak Twych ust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×