Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Pewnie pracuje:) Chociaż... hej Ty powinieneś to najlepiej wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnajuz
moze opiszecie tu jakies wasze fantazje? cos nudno sie zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm dorbry pomysł... zaczynaj pomarańczko;) na pewno wszyscy chętnie poczytają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnajuz
nie umieju :( jak wy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo jej;) Hmmm sama mam pisać?:) W sumie ... dość kusząca perspektywa:D ale tak jakoś monotonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dropsik spryciarzu:) No doooobrze... niech będzie tak, że opalam się nad brzegiem jeziora... Kremowe bikini ledwo przysłania opalone ciało... ociekające jeszcze wodą, która zebrała się w maleńkie kałuże w pępku i pomiędzy piersiami... Słońce powoli rozgrzewa... ale bardziej rozgrzewa widok przystojniaka budującego zamek nad brzegiem...:D jakieś dalsze życzenia? sugestie? a może chcecie sie już włączyć?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak sobie leżę i patrze na Niego... hmmmm obrócił sie i uśmiechnął...chyba spodobało mu sie to co zobaczył ;) Nooo przystojniaku... podejdź... hipnotyzuję Go spojrzeniem... trzeba mi nasmarować brzuszek bo się spale:) Pomału kieruje się w moja stronę... jakby trochę nieśmiało... ehhh słodki jest taki niewinny :D Chyba Go zaraz popsuję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lalka...
siadam obok na gorącym piasku wylewam na rozgrzaną dłon mleczko i delikatnie wsmarowywuje je w rozgrzany brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak?:) nooo dobrze:) to teraz plecki...:D Jak masz na imię przystojniaku?;) ale odpowiedział mi tylko uśmiechem... i delikatnym dotykiem masującym kark... mmmmmmmmmmm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lalka...
no piekne rozgrzane ciało :) masz ;) zapach olejku rozchodzi się wokoło rozpala zmysły i pobudza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na Twój dotyk… rozleniwione napełnione erotyzmem ciało… Plecy chętnie współgrają z delikatnością skóry i ciepłem Twoich dłoni finezyjnie opadających, puszkami palców drażnisz tak delikatnie... poddaje sie tym pieszczotom:) Właściwie tak niewinnym...:D A widzisz? potrafisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no lalka...
---->Czekam na Twój dotyk czekaj sobie, czekaj... ------>rozleniwione leniwy nierobie zenujaca gawedziarko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprzeDawCa_MarzEń
Dzień dobry. Bywa tu ktos??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc flirciarze :) ależ się tu pomaranczy namnożyło :) ktoś pytał się tutaj o fantazje a ja noc przez naszego PreZesso (błękitnooki diabeł :P ) nie przespałam bo mi o weneckich lustrach opowiadał ;) a że uwielbiam sex przy lustrach to w nocy myśli erotyczne mnie dopadły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprzeDawCa_MarzEń
Hym myśli erotyczne powiadasz :D. Znając Twój temperament i fantazję to domyślam się, że chętnie wszyscy o nich poczytają :D. PJa napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze czynnej taka mnie fantazja dopadła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprzeDawCa_MarzEń
Drops glupie pytanie V jak alicja z krainy czrów pasuje tylko po jednej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprzeDawCa_MarzEń
Ok ok V więc jak już Cię zamkniemy w tykim lustrzanym sześcianie to na co możemy liczyć??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknij oczy niebieskooki i pomyśl jak wchodzę do tego pomieszczenia z luster mam na sobie czarną prostą idealnie przylegającą do ciała sukienkę na nogach szpilki i czarne pończochy których koronkowy pasek wystaje spod pęknięcia na lewej nodze na dłoniach czarne rękawice sięgające za łokcie i sznur pereł oplatających ciasno smukłą szyję i opadających az po pas. We włosach splecionych w kok tkwią dwie pałeczki . Opieram się o stojące pośrodku krzesło i delikatnie kołyszę biodrami w takt erotycznej muzyki w tle po chwili stawiam noge na siedzeniu krzesła i spod krótkiej czarnej sukienki widac kawałki koronkowej pończoszki…przesuwam dłońmi od kolana ku górze i figlarnie wsuwam dłoń pomiędzy uda przeciągam wzdłuż talii ..piersi… ku szyki jednym ruchem ręki wyciągam znajdujące się we włosach pałeczki ….rozsypują się one po moich ramionach…otaczam palcem usta i delikatnie go w nie wsuwam, ślad czerwonej szminki zostaje na rękawicy. Zsuwam delikatnie ramiączko sukienki i nadal tańcząc rozsuwam długi suwak na plecach…sukienka płynnie opada na ziemię jednym ruchem stopy posyłam ja na oparcie krzesła…. odwracam się do ciebie i dłońmi wędruje po nabrzmiałych z podniecenia piersiach…opuszkami palców masuje suteczki okalam je i ponownie delikatnie wsuwam palec w usta patrząc na tą zimną dzielącą nas taflę lustra siadam tyłem do Ciebie na krześle i odchylam w tył głowę….ściągam najpierw jedną rękawicę potem drugą znowu dłonie moje wędrują poprzez piersi ku biodrom i chwytają pośladki ….. odwracam się przodem do ciebie wyciągam w górę nóżki spowite w czarne jedwabne pończoszki i jednym ruchem ściągam z siebie majteczki… delikatnie koronkowe już lekko pomoczone moimi soczkami…mam świadomość że tam jesteś że patrzysz że rozpalasz się…. w tym momencie rozchylam uda i pokazuje nabrzmiałą z podniecenia czerwoną różyczkę….wsuwam delikatnie palec między jej płatki i patrząc na ciebie masuje ten delikatny wrażliwy guziczek….końcówki pereł wplątują się miedzy uda wiec ściągam je i wkładając miedzy nogi delikatnie przesuwam….czuje jak podniecenie rośnie jak rozpala mi ciało jak od dołu wędruje ku piersiom nadając im okrąglejszy kształt …ciało się pręży okrywa delikatnym potem policzki nabierają rumiency a oczy błyszczą uwodzicielsko… raz po raz z gorących ust wysuwam język i oblizuje spieczone wargi… ogromne ciepło spowija mi ciało…pożądanie nadaje rytm sercu a żyły pulsują…gorąco wstaję i ruszam w Twoim kierunku opieram się pośladkami o zimną taflę lustra i schylam się ukazując ci jak bardzo ten taniec dla Ciebie mnie podniecił… mój Ty błękitnooki tancerzu ;) Ps. te oczy są prawie tak ładne jak moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SprzeDawCa_MarzEń
Aaaa Ty przygotowana byłaś dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo musiałam to z rana na papier przelac coby mi nic nie umknęło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×