Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

Gość hłehleeee
Oj Dropsiku, nie dość, że masz ADHD, to na dodatek języki obce wydają Ci się prawdziwym kosmosem "Zdrastie wsiem" "Ah zo" - o losie :D:D:D:D Wyłączaj kafeterię, bo mop i wiadro wody z ajaxem już czeka przy drzwiach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehleeee
* czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm Twoje usta tez pycha ;) niespotykana delikatność... ciepło... miękkość... smak... figlarny języczek... błyszczące ząbki... zabawa... namiętność... błysk w oku... podejdź bliżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
pozwól, że zostanę dalej:D wolę nie ryzykować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł
krzyczę APORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu... gorący oddech niemal jak dotyk... ledwo przykryte moje ciało... Twoje włosy łaskoczące sutki... już wezbrane, gotowe, oczekujące... moje ręce gładzą Twój kark.. bawię się dotykiem, łaskocze, uśmiechasz się... na plecach rysuje kółeczka, ciepła dłoń, ostry zarys pazurków... te rysunki pozostaną na Twoich plecach do rana... zimny szampan cienką stróżką płynie po twoim kręgosłupie, wyginam się, zlizuję... z takiego naczynia smakuje najlepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłód szampana i Twoje gorące usta sprawiaja mi nieopisaną przyjemność, jeszcze większą jest obcowanie z Twymi udami, posladkami których kształt i jędrność poruszyłyby nawet Kolosa...przejmuję butelkę i lubieżnie wkładam jej szyjkę w Twoje usta, uśmiechasz się i filuternie puszczasz oczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbeee
patrzę z błyskiem w oku, jak wyjmujesz swe sztuczne, błyszczące gdzieniegdzie złotem uzębienie, sprawnym ruchem wrzucasz je to szklanki z musującym coregatabs i nadstawiasz w mą stronę swoje lubieżne, wymiętoszone usta twoje wymiechrane uda sprawiają mi nieopisaną rozkosz, a paznokcie zaatakowane grzybicą wzmagają moje chore podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbeee
atrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij... utopisz mnie zaraz w tym szampanie;) co za dużo to nie zdrowo- po zbyt dużej ilości bąbelków w ustach głowa boli i okład potrzebny ( niekoniecznie z młodych piersi;) ). Trzymasz mnie mocno, silnie, tak blisko... rozgrzana, spragniona poddaje sie Twojemu dotykowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oook dzięki bardzo, wasz cel został osiągnięty. Uratowaliście przed zepsuciem wiele istnień ludzkich. Ojciec Rydzyk ogłosi to na antenie, kto wie, może reportaż w TV wyemituje...a Pan prezydent wręczy order... Cały naród na cześć i chwałę obrońców czci dziewiczych i prawniczych: hip hip huuura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozprasza mnie prostactwo... To tak z tym przysłowiowym psem ogrodnika... Trzeba było sie dołączyć, jak juz tak bardzo chcieliście i skoro topic macie już w "moich tematach" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie:) nalej tego szampana cóż nam pozostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
W tem słychać pukanie do drzwi... Po chwili drzwi otwierają się z hukiem a w nich staje potężny leśniczy z ogromną giwerą .... Przepraszam czy nic się nikomu tu nie stało bo słyszałem krzyki .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. stał murowany.. patrząc na Twoje cudowny ciało.. Nie zdążyłaś sie zakryć.. W dubeltówką w ręku zblizył się do łóżka i gapi się na Ciebie.. widzisz wyrażnie jak materiał z jego spodnie się napręza.. Boisz się i za razem czujesz podniecenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewi poruszył się, lufa poszła w ruch.. Stój! albo palnę Ci w łeb! Co Ci zrobił panieńko?.. Ty pozostajesz bez głosu.. zaskoczona i nie zdolna zareagować. Leśnik brał Twojego milsczenia za strach, strach wobez Jewi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On spróbował stać.. wytłumaczyć.. poniósł ręka.. Jebłot!!!!! Dostał z kolbą na nasadek noza. Krew tryskał, zgiał się na pół, oczy zalany łzami.., lufa wprost w głowie kierowaną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty krzyczysz z przerażeniem.. słowa się plączą oddając nie jazne jazgot.. leśnik brał Jewi za włosy.. pociągnał go poza pokoju, zwalił się na podłodze poza zasiegłu Twojego wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszysz tylko jak ten lecznik wali w niego z buta.. przeklina.. Ja ci dam!!! Tam traktować dziewczyny!!!! Ty zboczniu!!!! Dam Ci!!!! I wyciąga błyszczące nóż.. Nie bedesz mieć po co... i czym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh sie nam kryminał robi... a może opera mydlana?? Jewgienijjj nie umieraj!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×