Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jewigienij Prochnoff

Flirciarski poranek

Polecane posty

A tak w ogóle to witam serdecznie w mglisty poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to witam serdecznie w mglisty poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
.....Ja mam dolinke dzis-przede mna okropny dzien-praca...stracilam osobe na ktorej bardzo mi zalezalo-chyba przez wlasna glopote-a to boli najgorzej....Wszystko przestalo miec dla mnie sens..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajf... Nie przejmuj sie koleżanko... Czas zagoi rany i za parę lat będziesz sie zastanawiała: jak on miał na imię??;) A co do pracy to zapraszamy - My tutaj sobie czas pracy zaiste skutecznie umilamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jewgienij... po wczorajszym babskim wieczorku pijacko-plotkarskim główka boli... okład poproszę z ... no co tam masz /dasz to wezmę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikax
:) Dzieki za mile slowa-jak narazie zblizajaca wiosna mnie nie cieszy,jest mi smutno i nie mam do kogo sie przytulic....Mam nadzieje ze z czasem bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba od % jednak... No jak masz tylko klatę to chętnie sie do klaty "przykleję";) Niech Twój oddech gorący do ucha i bicie serca ukoją pulsujący ból w głowie... Tak wtulona i wsłuchana w kojącą melodię Twojego ciała...przyspieszasz... krew krąży szybciej... coraz bardziej gorąca zwracam swoje usta ku Twoim sutką... naprężają się... mrauu i nie tylko one;) Ty chyba znasz lepszy sposób na kaca i... podoba mi sie on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już starożytni Rzymianie wiedzieli że na kaca najlepsza jest praca:) Praca tłoków w czterech suwach cyklu:) SSANIE, SPRĘŻANIE, PRACA i WYDECH :) uhmmmmm podoba mi się taki dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wdech słońce wdech.. nie zapominaj bo szkoda by było;) Wtrysk paliwa... gotowy;) Zachęcona Twoim pomrukiem pieszczę języczkiem coraz odważniej... podgrywam delikatnie łapiąc ząbkami... Twój brzuszek napięty.. gra mięśni... ułatwiasz mojemu języczkowi drogę... Twoje ciało zaprasza słodkim szeptem: niżej, niżej… Mój palec na Twoich ustach, spojrzenie, uśmiech… cierpliwości kotuś;) pocałuj gorąco… nie bój się… śmielej…pieścimy wzajemnie nasze twarze ciepłym oddechem i ust miękkością… głowa już nie boli…ale kontynuuj kurację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w biegu... taczki mnie wyprzedzają po raz któryś z rzędu :o... Nadrobię zaległości czytelnicze wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh wiele się widzę działo ;) witam flirciarze co Was tak wymiotło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
Ty lepiej pisz co się z Tobą działo ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj!!! PreZesso działo się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PreZesso
A coś dokładniej w temacie ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie fajnych przedłużonych weekendów ;) a co tutaj tak cicho dziś??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii to ja tylko zapytam jak było? i czy znów wybywasz czy zostajesz z nami?:) Buziak w Twoją stronę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbeee
i co dalej, bo jakoś nie ma co czytać, nic nie piszecie ekscytującego 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Może Ty się wykażesz bejbee inwencja twórczą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze tylko komentują...jak tu nudno.... piszecie tak srak owak.... a to ze to oni są tu najbardziej nudni nawet nie wspomną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam byc delikatniejsza aby mógł skończyć?:P :) i jak sexiarskie towarzystwo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dropsik ;) widzisz jak milczą??:P Jewigienij zapewne jakieś cylindry obraca ;) i tłok dopasowywuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×