Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katharsis_21

Spał z 11 kobietami, i co ja mam myslec??

Polecane posty

Spotykam się z gosciem, jest miły, przystojny, problem w tym, że spał już z 11 kobietami:O I co ja mam myslec?! Nie wiem czy jest sens kontynuowac ta znajomosc, bo mozliwe że poprostu jestem kolejną do \"kolekcji\", choć on zapewnia mnie, że zalezy mu na mnie... Sama nie wiem co o nim mysleć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranianka
niewzne to, wazne czy nadala one maja wpływ na jego zycie, decyzje, relacje z tobą.. czy spotyka sie z nimi za plecami twymi nic ci nie mowiac! czy robi ci na złosc zapomoca i z pomoca ich.. to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co
Chwali sie tym czy zali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ze nie on ciągle zapewnia mnie, ze to co było kiedyś się nie liczy. W dodatku zanim poznał mnie spotykała sie z taką jedną dziewczyną i niby dla mnie zrezygnował z tej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za głupi facet, powiedzieć ile kobiet miał, to napewno gawędziasz, albo jakiś taki niedorobiony, albo chwali się jaki to pies na baby, a napewno śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys to faceci szukali dziewic ..teraz wychodzi na to ze i kobiety poszukuja prawiczkow ........ w jakich mi czasach przyszlo zyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spalam z 8 facetami
przed slubem...i nigdy nie uwazalam sie za latwa...teraz jestem po slubie i nawet nie spojrze na innego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznie się liczyć, jak zarazisz się jakąś choroba, albo słynnym już hpv, potem on Cię zostawi, Ty będziesz sama, dostaniesz raka i tak się skończy Twoja przygoda z playboyem:classic_cool: Człowiek, który spał z 11 osobami, zdrowy już na pewno nie jest. Zwłaszcza facet, bo oni są nosicielami różnego szitu, a nie mają żadnych objawów. Więc nawet nie chodzą do lekarza i nie są świadomi tego, że mają jakieś problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja spalam z 8 facetami
tylko tutaj jest roznica...ja sie nie chwale mojemu mezowi i nie wyliczam i biorac to pod uwage zastanowilabym sie na twoim miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj troche na forum, tematow tego typu była już cała masa. mój facet miał więcej niż 11 kobiet przede mną, i co ? skoro jesteś taka cnotka i jest to dla ciebie problem, to faktycznie poszukaj takiego, co miał jedną, albo wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogą mieć a nie muszą, zalezy o jakiego rodzaju syfie mówimy ale zarazić się można nawet od pierwszego partnera/partnerki wiec liczba partnerów o niczym nie świadczy a najmniej o zdrowiu po prostu przed bzykaniam sie z nowym partnerem powinno się pójśc na testy, zanim sie zrezygnuje z gumy plus - o liczbie poprzednich partnerów nie powinno sie rozmawiac plus - 11 to nie tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dalej zastanawia, skąd autorka o tym wie? Jeżeli od faceta, to niezbyt ciekawie o nim świadczy, że sie tak chwali doświadczeniem ,jeżeli od "życzliwych", to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Okruszku, ale akurat nie mają objawów hpv, dzięki któremu baby dostają raka. Chyba, ze im wyrośnie coś na siurze, ale to już inne odmiana tego wirusa. Zresztą nawet jak mają jakieś objawy, to i tak nie da się tego wyleczyć a nosicielami są całe życie. Myślę, ze nie na darmo 20% wszystkich kobiet w Polsce choruje na raka szyjki macicy:O A to i tak mniej niż połowa z tych, które się tym wirusem zaraziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dla faceta to pluc, a jaky kobieta spala z 11nastoma to jst dziwka i szmata;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę przyznać desko szczerze że rak szyjki macicy to niestety wina brudnych chłopów, bo to co zbiera się pod napletkiem, to jest najgorsze i rakotwórcze, i tylko jak to zrobić żeby te durne chłopy zrozumieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ak to przydalaby sie taka kampania rklamowa zeby faceci zaczeli bardziec dbac o higiene tych miejsc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
co myśleć? ano właśnie, że nie jest impotentem a to już duży plus ;D inna rzecz że facet który chwali się liczbą podbojów przed nową partnerką jest jakby mało męski deska, co do HPV, to można się nim zakazić już od pierwszej partnerki a utopią jest oczekiwać że każdy człowiek będzie miał tylko jednego partnera (i już żadnego więcej nawet jeśli ten jeden będzie felerny) HPV to paskudztwo ale nie ma sensu obwiniać obyczajów za jego istnienie, powszechność i zjadliwość, to byłby taki sam błąd jak kiedyś gdy głoszono że HIV to wina rozwiązłości gejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasne chce sobie tym troche podbudowac swoje ego, dlatego sie chwali gentelmen o tym nie mowi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×