Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ot tak...

aaa kotki dwa, szarobure obydwa...

Polecane posty

Jak u Was wygląda wiecorny rytuał asypiania. Ja mam 2-latka, który jest BARDZO enerrgicznym dzieckiem! Po kolacji, kapaniu, kładę go do łóżeczka ok 19.00. Smyk musi się najpierw wyszaleć w łóżku- kręci sie, chowa sie pod kołdrę itp.itd.- dopiero potem zasypia- ok 20.00 lub później... Jaki macie sprawdzone sposoby na zasypianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja po umyciu dostaje butelke mleczka i sobie pije w lozeczku. wypije to siada, troche sie pobawi, potem sie kladzie i sobie spiewa i gaworzy az wreszcie usypia :) Ale tak dobrze i wspaniale jest tylko wieczorem w dzien robi cyrki przy usypianiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój w dzień to iuż nie chce spać tylko... szaleć! Jak śpi popołudniu- teraz znów chodzi do przedszkola- to wieczorkiem jest problem z zaśnięciem. Aż mi go szkoda. Chciałabym ułatwić mu zasypianie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do 20, to od małego :D był uczony kłaść sie spać o tej godzinie wiec przywykł do tej pory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja 7 latka
czasem przychodzi godzinę już po bajce i buziakach na dobranoc : Mamooo nie mogę zasnąć.... a ostatnio co rano budzę się z nią w naszym łóżku, przychodzi w nocy, nawet nie wiem kiedy... Uroki rodzicielstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam poltoraroczna corke - kolo 19 je kolacje, potem kapiel, mleko w lozeczku, zabki potem buzi w oczko, kolysanki w tle. Wychodzimy z pokoju i zasypia w przeciagu 5 minut. Kolo 19-30-19.45 spi juz zawsze, budzi sie 7-8 rano. Ale u nas tak od poczatku;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, u nas też nie było problemu. Ale odkąd przestał spać w dzień- bo nie chce, trochę sie pozmieniało. Ja k nie śpi w dzień to jest ok. Ale w przedszkolu wszystki dzieci śpią i on też. Wtedy właśnie sa problemy. Dlatego chciałabym mu pomóc w zaśnięciu żeby się tak nie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też w nocy przychodzi. Córka- 8 lat- przychodziła do nas do ok. 3 roku życia. :) Potem jej przeszło. Jej czytłam na dobranoc, przytulanie, buziak i zasypiała. Ale z synkiem jest inaczej. Ona spokojna, a on bardzo ruchliwy! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×