Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

herbatnik_05

Długa suknia dokąd powinna sięgać? Do samej ziemi? /

Polecane posty

Za niedługo mam studniówkę i moja suknia bez obcasów jest ok1cm nad ziemią. Jeśli dojdą obcasy to bedzie mniej wiecej cały but odkryty.. Czy nie będzie za krótka ? ;/ Dodam że suknia jest troche rozkloszowana , znaczy z gorsetem jest, łączona w całości troche rozkloszowana .. I pytanie dokąd powinna sięgać taka suknia ?Jak długa powinna być ? Do samej ziemi obcasie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu chyba że chcesz się zabić albo zniszczyć suknię tak jak jest będzie ok - wg mnie najdłużej do połowy obcasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialm w sobote i mialam tez tak jak ty ciut buta bylo widac i wrocilam z cala sukienkai obcasami w przeciwienstwie do wielu kolezanek ze strzepami sukienki przy butach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze że jednak mam taka kiecke :) a jak myslicie jakie buty by pasowaly? chce kupic czerwone pantofle albo czerwone sandałki na obcasie . Co o tym myslicie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady_evil
generalnie jestem za sandałkami, a jaki masz w ogóle kolor sukienki? znalazłam takie czerwone sandałkowe szpileczki, rzuć okiem, moim zdaniem fajne i ładnie wyglądają z tymi delikatnymi błyszczącymi dodatkami:) http://www.schaffa.pl/produkt120.html ooo i na dodatek promocja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka jest czerwona i dlatego mysle o czerwonych butach :) a co do botow lady to ładne:) ale chcialabym jakis srebrny akcent na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
do połowy obcasa najdłuższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o buty, powinnaś jednak założyć pantofle. Sandały do długiej, wieczorowej sukni nie będą się prezentować tak dobrze, szczególnie jeżeli włożysz rajstopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajstopy chcialam miec takie bez tego na dole przy palcach tego brązowego:P nie mam juz pojęcia jakie buty beda najlepsze , jutro jade poszukac czegos odpowiedniego :D a myslicie ze czerwone buty beda się zlewać z sukienką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rajstopy chcialam miec takie bez tego na dole przy palcach tego brązowego:P nie mam juz pojęcia jakie buty beda najlepsze , jutro jade poszukac czegos odpowiedniego :D a myslicie ze czerwone buty beda się zlewać z sukienką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×