Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto kupić

robot kuchenny-sieka miksuje itp itd - warto kupić?

Polecane posty

Gość czy warto kupić

czy rzeczywiście taki wieloczynnościowy /ściera, miksuje, miesza itp/robot wykrzystuje się często czy stoi zakurzony ,jak to jest u was drogie użytkowniczki takiego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotując zastanów się przez tydzień jak często byś go użyła? - tak na bieżąco wykonując czynności kuchenne u mnie marnują sie takie sprzęty jak opiekacze, tostery itp - za rzadko się tego używa grunt to mieć dwa sprzęty - mikser i maszynkę do mięsa (przydatna też do mielenia sera na ciasto czy ziemniaków na placki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes miłośniczka surówek, sałatek itp tp uzywasz go często w okresie robienia przetworów jest ciagle w uzyciu i bardzo pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często korzystam z robota kuchennego,poczynając od ucierania ciasta,ścierania i szatkowania warzyw na surówki,wyciskania soku i ubijania piany. Używam go średnio 3,4 razy w tygodniu,także nie zdąży się zakurzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam maszynki do mięsa i w ogóle mi jej nie brakuje ser można kupić 3 razy utarty mielone albo gotowe, albo kazać zmielić w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pomocny taki robot jest przy świętach,imprezach czy też w okresie robienia przetworów. Wtedy jest mnustwo pracy i taki robot zrobi za mnie raz,dwa. W ciągu tygodnia bez sensu bym jego urzywała do starcia jednej,dwóch marchewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princpolo - ust mi wyjęłaś ;) Robot jest świetny przy robieniu przetworów i jakiś masowych działaniach kuchennych (myślę że ogólnie powinien być \"na stanie\" ;) ), ale jak się pomyśli że trzeba go wyciągać, a potem co gorsza myć po starciu trzech marchewek czy poszatkowaniu ogórka, to jakoś lepiej to zrobić na tarce ;) Jeśli któryś nawyk chciałabym jednak zmienić to robić ciasta przy pomocy jakiegoś - nie wiem - miksera, malaksera czy blendera, a nie zawsze ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak najbardziej polecam przed swietami zakupilam sobie wielofunkcyjnego philipsa z maszynka do miesa sokowirowka blenderem koncowka do ubijania piany i robienia majonezu oraz z mnostwem roznych ostrzy i koncowek jestem z niego bardzo zadowolona i jest w uzytku mozna powiedziec non stop nie ma szans zeby sie zakurzyl dodatkowym bajerem jest fakt ze wcale nie ma przy nim duzo mycia wrecz przeciwnie posiada funkcje samoczyszczenia wiec wystarczy go potem tylko wytrzec na sucho jak najbardziej polecam jak dla mnie to rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej czasu...
Póki nie miałam, nie myślałam o kupnie. W końcu mąż mi kupił Inesę mpm. Ma swoją półkę, ale i tak stoi na blacie, ładnie wygląda a często jest w użyciu.. . Dzieci robią sobie koktajle, ja sałatki, czasami jakieś ciasto się zakręci. W niedziele placki.. Zakup fajny, każdej gospodyni polecam zakup robota do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę polecić robota Speedcook. Na stronie www.speedcook.pl można prezentację zamówić, albo w ogóle wziąć robota na próbę za darmo na 14 dni. Ja miałam najpierw właśnie żeby sobie przetestować. Bardzo szybko mieli, jest dokładny, podobnie z szatkowaniem i innymi funkcjami. Silnik jest mocny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj warto. Ja się takiego dorobiłam www.kenwoodworld.com/pl-pl/titanium i to jest taka wygoda teraz, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam termomix. Ogólnie zrobi w kuchni w zasadzie wszystko - gotuje, piecze, smaży, uciera, miesza, miksuje. robienie np zupy: wrzucasz warzywa, mięso, zalewasz wodą i włączasz. Po przygotowaniu składników zaczyna gotować, po ugotowaniu zupa gotowa. Drogie to cholerswto ale bardzo użyteczne. Choć w sumie, o wiele tańsze w utrzymaniu niż żona :D więc każdy facet powinien się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że warto ja mam Kohersena i bardzo polecam nic tak nie umila życia jak pomocnik w kuchni a robot wielofunkcyjny to nie pomocnik, to wyręczacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenaaaa
Ciekawa tutaj dyskusja się wywiązała, i widzę że żyje już od 10 lat prawie ten temat :D Ja od tych 10 lat odkąd zaczeliście ten post ufam tylko Kenwoodowi, serio nie ma lepszego robota kuchennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×