Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomeczek24

Co lubicie w seksie najbardziej drogie panie ??

Polecane posty

Gość jolkafiolka
w seksie wszystko chyba się lubi a zwłaszcza orgazm pozycje hmmm ulubiona klasyczna jak widzę jak pracuje ciało mojego faceta no i od tyłu taka troche zwierzeca jak mam ochote na mocniejsze wrazenia poza tym całowanie po szyi po dłoniach i rozne rozne ciekawe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 19
ozp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra odpowiedź
wszystko:P bo niby czego można nie lubić ostatnio mój luby powiedział że zrobi mi masaż położyłam się na brzuszku,leżałam w majteczkach,on masował mi nogi,potem spytał czy może zdjąć majteczki,masował pośladki, a dalej... wiadomo:P było cudnie... taka mała rzecz a cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 19
jeśli pytał czy może zdjąć Twoje majtki to nie jest mężczyzną tylko niepewnym siebie plastusiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkafiolka
no wlasnie jest mezczyzna a nie zwierzakiem co mysli tylko o swojej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia 19
czyli plastuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Kochanie, czy mogę mieć teraz wytrysk? - Teraz nie, bo teraz właśnie myślę o urodzinach mojej mamy, w co sie ubiorę i jak bardzo cię kocham. - Rozumiem kochanie, to ja poczekam, ale nie za długo, proszę. - Już nie marudź! Ach! Ci mężczyźni! Tylko nie pobrudź prześcieradła! Głupolku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ty świntuszku! Teraz twoja myszka pójdzie do łazienki. A ty zaraz, też wskoczysz pod prysznic. I nie zasypiaj! - Ależ myszko... - Nie przerywaj mi! Przecież wiesz jak bardzo wtedy cierpię. - Nie chciałem cię urazić... - Pomyśl lepiej o prezencie dla mojej mamy. W tym krawacie, który kupiłam ci na rocznicę ślubu, będziesz wygladał olśniewająco! Kaśkę to chyba szlag trafi, hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulanko lubię
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
ja lubie ostry sex a plastusi unikam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
a rany rany, jak trudno zrozumieć, że ktoś może spytac,a kobiecie to nie tylko nie przeszkadza a nawet się podoba, bo na przykład lubi takich delikatnych. od razu muszą isc za tym kawały i żarty, zabawne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieknaaaa
Jestscie nienormalni-zejdzcie z dziwczyny...nie wiecie dokladnie o co chodzi a komentujecie.A ja Cie rozumiem.I fajnie ze sa rozni faceci...ale jak lubiecie ten typ co bierze sobie wszystko bez pytania to Wasz prpblem ale nie czepiajcie sie spokojnych ludzi bo doprowadzicie do teo ze nie beda sie tu wypowiadali bo dojda do wnisoku ze nie warto bo zaraz znajda sie dwie madre osoby ktore zaczna je pouczac i OBRAZAC.Troche wiecej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urozmaicenia. i jak mysli nie tylko o swoim orgazmie, znaczy można się umówić, że czsami jest sam szybki numerek, spoko, ale czasami zmysłowa uczta z wyrafinowaną grą wstępną, a czasem środek:) i pikantne sytuacje. urozmaicenia, brak monotonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
no nie jest fajnie jak plastus pyta( kochanie moge juz wejsc w Ciebie kochanie mozemy zmienic pozycje):( Plastusiom zdecydowane---NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
to może pożartuj z siebie frk, hm?:) ze swoich upodobań.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mam sie szczerze przyznac to nie wpadłbym na pomysl, by kobiete spytac czy mogę jej zdjąć majtki :D:D mnie to też zdziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaskoczy mnie znienacka, nawet w srodku nocy jkiedy spie.....jak zaczyna od calowania ust, potem szyji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwko nudzie
a najgorsze sa skrajności, fundowanie sobie tylko ostrego i szybkiego seksu, albo tylko romantycznego. musi byc raz tak, raz tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze znajdzie sie ktoś, kto jest mega sztywniakiem i gdy sobie inni żartują, on zaczyna krzyczec o obrażaniu i wyzwiskach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
urozmaicenie---tak,ale facet nie pyta co i jak tylko uczy sie co kobiecie sprawia przyjemnosc wie kiedy moze ją przeleciec w samochodzie a kiedy przygotować kolacje;),a plastuś....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany rany
ty komiczne zaczynasz byc extra sztywniakiem gdy żartuja z ciebie, sam z siebie nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sztywniakiem? :P kobieto - gdybym ja się obrażał o to, co tu na moj temat wypisują, to juz dawno popełniłbym bardzo spektakularne samobójstwo... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Nie wiecie ze z facetów nie wolno żartowac;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×