Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość open

woda w wannie bardzo wolno splywa i wylaza z sitka jakies klaki,co z tym zrobic?

Polecane posty

Gość open

w mieszkaniu ktore wynajmujemy z kolezanka jest wanna,jak sie spuszcza z niej wode bardzo wolno schodzi a z tego sitka wylaza klaki,doslownie siwe,jakies stare,co z tym zrobic?wsypalysmy taki odkamieniacz,zalalysmy wrzatkiem( jejciu,opary myslalam ze nas udusza) i jest tak jak bylo,moze powtorzyc ten zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba oczyścić to sitko, bo jest zapchane włosami, po kąpielach po myciu włosów itp. wyciągnąć to co zapycha i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrna łyżeczka
czajnik wrzątku opakowanie kreta do rur po kwadransie czajnik wrzątku Powtarzać co 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
oj ciezko bedzie,bo ta dziura w wannie(TE SITKO) JEST CALE ZARDZEWIALE,WIEC NIE WIEM CZY COS SIE Z TYM ZROBI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
sorki za duze literki,capsa przez pomylke wlaczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gumowych rękawiczkach wyciągnać to i do kosza - po problemie - a po kąpaniu itp wyciągać własne kłaki na bierząco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to teraz normalne ...
możecie te włosy po prostu powyciagać, ale uprzedzam, paskudne odczucie i widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
chyba ci co przed nami mieszkali nie myli wanny,bo te kudly wygladaja jakby ze sto lat mialy :o specjalni napuscilam wode,spuscilam ja i z sitka na wierzch te kudly wylazily bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wanną powinien być syfon - nie wiem, czy masz do niego dogodne dojście, bo niektórzy nieprzewidująco i prawie na amen obudowują wanny. Ten syfon należy rozkręcić i wyczyścić - to w nim głównie gromadzi się ten cały...syf. Zajęcie okropne , rzeczywiście, ale krety i wrzątek do sposób doraźny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kret nie rozpuszcza włosów? A to ciekawe, bo wydawało mi sie że trupy na jakims filmie własnie jakąś silną zasadą rozpuszczali, a Kret to własnie środek zasadowy... ;) Ale faktycznie może sie nie obejść bez porządnego przeczyszczenia syfonu z syfu - jesli macie do niego dostęp. Naprawdę warto to zrobić tak na początek uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość open
no to osoba ktora ta wanne tam wstawila i zabudowala chyba nie wiedziala co robi bo za cholere sie do syfonu nie idzie dostac,jak bede sie widziala z wlascicielem to mu nagadam,bo mimo wszystko powinien wiedziec ze z syfem takim nie wypada mieszkania wynajmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kret, oryginalny, rozpuszcza włosy, papier, tłuszcz i inne świństwa. Jakby się dało dojśc do syfonu, to można go wymienić, ale skoro się nie da, to tylko kret zostaje - nie całe opakowanie, tylko wg przepisu na butelce, trochę wrzątku przed wsypanie, troszkę po - żeby rozpuścić i tak kilka razy, np. co dwa dni - powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnei sytuacja jest podobna, ale zadne krety juz nie pomagaja, mam wrazenie ze jest tylko gorzej, moze jakies pogotowie kanalizacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze pogotowie pomoze, im to zajmuje naprawde moment, szczególnie przy tak malych usterkach, sprawdz tutaj www.firmakanex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×