Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

ale ja nie chce do niego wracac.. brakuje mi kogos do kogo moglabym sie przytulic i kto by mnie pocieszyl i wspierał. :) a dzisiaj dowiedzialam sie ze moja kolezanka rozstala sie ze swom facetem. A bylo jej tak dobrze. Dopiero w poniedzialek sie z nia zobacze i dowiem dlaczego tak sie stalo. Ale szkoda mi jej bo byla zakochana po uszy. :) Chyba musze ja troche powyciagac na dyskoteki :D ostatnio duzo osob sie rozstaje bo dlugich zwiazkach eh... czyzby mlodziencze milosci wygasaly? eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałamn 5 z egzaminu z ekonometrii:)haaaaaaaaaaaaaa zadania były takie proste że myślałam że to jakieś kpiny normalnie:) oghólnei jak wracaliśmy ze znajomymi to se piwko leszka walnełam ze szcześcia i mam lekką faze:P hehe..takze odezwe siem jutro a teraz buźka i pap..aha i dzięki za kciuki teorka👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi gratuluję Słońce !! 😘 jeny ale mnie Myfa zwyobracał - ledwo żyję :O ale wczoraj pił więc dlatego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika brak drugiej osoby i przypuszczam ze gdybys mogla przytulic sie do innego faceta ktorego lubisz do ktorego cos czuej to zaspokoila bys potrzebe, a ze przez ostatnie kilka lat sie zazwyczaj do karola przytulalas to nie ma sie o dziwic ze tak czujesz. to mile ze masz co do niego takie odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go naprawde kochalam. Szkoda tylko ze wczoraj napisal mi pare niemilych slow, no ale przezyje. Mialam nawet ochote wczoraj zaprosic go na piwo, no to mi napsal \"ok, no to spotkajmy sie o 18.15 na rynku, wypijemy szybciutko piwo i potem polece na impreze\" no to mi sie juz odechcialo.. dobra zbieram sie juz bo pozniej znowu bede biegla na pociag :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mam do was pytanie mimo ze to nie jest forum o antykoncepcji ktore tabletki anty sa bezpieczne jednofazowe czy trojfazowe, ktore nalezy przyjmowac aby zle sie nei czuc. Kiedys kolezanak mi to tlumaczyla ale nie pamietam juz..... dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta o co chodzi z tymi jednofazowymi i trojfazowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia 🖐️ jednofazowe to takie ktore maja taki sam sklad, czyli nie wazne ktora tabletke wezmiesz bedziesz tak samo zabezpieczona aby tylko nie pominac :) trojfazowe to takie ktore dostosowuja sie do kobiecego cyklu, czyli zgodnie tabletki maja rozny sklad i sa mniej tolerowane niz jednofazowe i tutaj trzeba koniecznie pilnowac dni. zazwyczja lekarze przepisuja jednofazowe i tutaj tylko aguu probowala trojfazowych ale juz ich nie bierze... mialas jakies badania przeprowadzane zanim lekarz wypisal recepte?? jesli skontrolujesz zdrowie to bardziej prawdopodobne ze lekarz dobierze idealnie dla ciebie tabletki biorac informacje z wynikow badan hormonalnych... trzeba przebadac krew, watrobe krzepliwosc i dalej nie pamietam... teorka bardizej zorientowana w tych sprawach ale najwazniejsze zrob badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja mysle ze on Ci prubuje pokazac ze jest niezalezny i toze go rzucilas wcale mu tak serca nie rzdarlo, jednak ja mysle ze jest inaczej icierpial a to cierpienie odreagowywal agresja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisska, teorka dzieki:)👄 a ja jutro wolne bo już po stażu wiec żeby w chacie nei siedzieć jade do rodzinki na dwa dni i w dupie mam a jak:P a tak poza tym pokłuciłam sie z moim n agg dzisiaj:(ehhhhhhhhh.....no ale można si ebyło tego spodziewać, przeca już miesiac minął jak pojechał wieć awantura musi być, bo dawno nie było:O..ehhh faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi a nie przedluzasz sobie? no ja tez po stazu juz teraz czekam na rozpatrzenie wniosku kolejnego ale to moze potrwac bo maja w urzedzie opoxnienia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa ja tez tak mysle, ze on poprostu chce mi pokazac jaki to on twardy nie jest. Ale przez niego sie wtedy poryczalam, bo strasznie na mnie najechal i mi wszystko wygarnal.. No ale.. bylo minelo :D spadam szykowac sie do pracy :) wczoraj kupilam sobie spodnieczke taka do polowy uda to matka mnie zjebala ze pizde mi bedzie widac :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figuś chciałam przedłużyć ale urzad mi odmówił że niby środków nie mieli:O kij im w oko.czekam na odpowiedź tego electusa..a jak ie wypali do ide meczyc urząd o kolejny staż iw dupie mam:O a teraz jade do rodzinki takze miłego dzionk ai narka:)👄 monisska...ty pipko..uważaj na pipke żeby nie przeziębić:P hehe..a byłym sie nie przejmuj....ja sie wczoraj z obecnym pokłóciłam i co...życie...ehhhh tacy są faceci i już..a nam pozostało sie męczyć do końca życia:P hehe...buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki!! noi mamy nowy tydzien w weekend sie poimprezowalo i startujemy od pocztaku blee a jamusze konczyc pisac parce a sie nie che:P no a ja z pytaniem bo jestem w totalnej kropce!! dzisiaj powinnam wziac tabsika po 7 dniowej pzrerwie niby mialambym zrobic przerwe do maja wlacznie ale jest tak ze na swieta przyjedzie zakret i tak sie boje tej przerwy bo co nam pozostanie gumki, a ja tak srednio ufam gumkom ale zdrugiej strony zrec te tabsy tylko na nie cale dwa tyg przyjemnosci!! jestem w kopce :/ moze macie jakies za i pzreciw ktore moge rozpatryzc bo janie wiem co mam robic naprawde no!!! help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze jednak podzieliłyśmy sie na te 2 fora, ja teraz zaglądam czasami na to i na tamto, Monisska K po to rozstanie bardzo przeżył i pewnie czuje do Ciebie nienawiść, z miłości niedaleko do nienawiści, pochodź po dyskotekach, moze poznasz kogoś fajnego a o K zapomnij Classic no ja chyba bym nie pzrerywała brania tabletek skoro nie chcesz gumek, święta juz niedługo takze mozesz zrobić przerwe miesiac później a tak to będziecie sie cieszyc sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi gratuluje zdanego egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic moim zdaniem to bez sensu brac tabsy bo swiata niby niedlugo ale jednak to ponad 1.5 miesiaca. Nie wiem jesli ci tak bardzo nie odpowiadaja gumki to bierz tabsy, ale co ci sie stanie na gumkach przeciez jeszcze tyle razow przed Wami ze hoho a trucie sie bez sensu dla paru razow?... Nie wiem co doradzic ja osobiescie bym nie brala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walsnie dlatego mam dylemat bo po swietach zaraz niby maj i moze znowu zobaczymy sie na tydzien!! no i o to chodzi ze niby dwa spotkanka ale krotkie a barc tzrebapare miesiecy te tabsy!! wiem ze blizej wakacji na pewno wroce do tabsow!! ale do wakacji jeszcze hoho i to nie to ze nie lubie gumek bo to jeszcze scierpie tylko tak jakos nie uffamm i niby czasami uztywalam a potem czekalam na okres jak na zbaiwenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooł ;) Classic ja bym chyba brała ;) tzn albo bierz cały czas albo już konkretnie odstaw - jedno z dwóch :D :D bo tak to se namieszasz jak będziesz brała tylko przed przyjazdami Zakręta :P Monia uważaj na pipkę :P Angi, Ewka, Figuś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam szczupłe nogi i jakos nie moge sie przekonać do miniówek, jakoś tak sie źle w nich czuje, chyba ze porąbana jestem, bo trace młodość, ale nienawidze tych spojrzeń facetów jak tylko mam cos odkrytego, nawet na brzuch sie patrzą jakby chcieli połknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teorka to by bylo tak ze jak teraz bym zrobila przerwe to az do czerwca!! a pozostna gumki!! a jak nie to nie wiem kiedy bym zrobila przerwe!! ehhh kuwa no nie wiem nie wiem sama nie wiem nic nie weim ide na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis mialam szalony dzien od 9 do 14 w podrozy, otrzymalam zaproszenie do rozmowy kwalifikacyjnej w pewnej firmie i ciekawa jestem czy zostane przyjeta na dodatkowa prace a pozniej ejszcze ponad 4 godziny szkolenia w obecnej pracy , jestem wykonczona, biore koc i ide polezec a jeszcze musze sie przygotowac do pracy na jutro hihihihi istny maraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Classic no to jak się nie boisz na gumkach to rób przerwę ;) do czerwca to akurat 4 msce więc w maju sobie porobisz wszystkie badania , łącznie z hormonami i będzie luksio ;) także rób :D Evka no faktycznie maraton niezły ;) ja w sumie tez od 5:30 na nogach i padam na pysk jak zwykle a jeszcze Myfę mam i muszę się nim zająć :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie troche sie boje tych gumek tzn korzystlam wczesniej ale potem czekam na okres jak na zbiawienie ehh i masz babo placek jestem w totalnej kropce jak cos wymysle dam znac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Baby no co Wy ....czemu nie piszecie wszystkie tam tylko tak się porozdzielałyscie:( Ja ostatnio troche zalatane mam dni i mało tutaj zaglądam:(Ale postaram się nadrobic....tylko szkoda że nie piszemy wszystkie na jednym forum:( Kurcze głupio tak pisac to samo tu i tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis znow zalatany dzie , i jutro tez, nie wiem o ktorej wroce do domu z pracy ale dzis wzielam prysznic, nasmarowalam cialo mleczkiem do ciala ktory nadaje skorze kolor opalony i odpoczywam obiecalam sobie nic nie orbic dzis juz wiecej tylko wejsc pod koc i ogladac film M jak milosc cialko super wyglada po tym mleczku , juz widze rekacje mojego P. ktoremu napewno spodoba sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×