Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Gość Jaruga Nowakowska
do" Loża_Szyderców (jenny666@interia.pl) Jaruga- forum prywatne jest m.i.n po to, by takie półgłówki sie nie wypowiadały ani nie mogłay nawet nic przeczytać nie wiesz co znaczy PRYWATNE? zamknięte, dla znanej ekipy osób, a nie przyłazi ktoś taki jak ty i coś o dupie marynie gada przeczytaj polglowico jeszcze raz sama siebie.Oczywiscie,to TY decydujesz- jelopico,kto jest polglowkiem,a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy moge sie wypowiadać na temat prywatnego forum bo ostatnimi czasy żadko tu zagladam więc temat pozostawie do Waszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah to zakozaczyłaś tym pogrubianiem :D i w ogóle stylem wypowiedzi, już nie taki inteligentny jak poprzednio :D ty nim na bank jesteś:D co miał wnieść twój post, bo nw? po co mam czytać jeszcze raz, ja nie mam problemów z rozumieniem tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kolejna woriata sie czepia:P:P:P to juz naprawde zaczyna byc nudne... jestem za prywatnym forum!!! a pomaranczki niech spizdzaja w kosmos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... Bez komentarza... :o Loża to byłby płatny serwer? Nie wystarczy założyć na np. fora.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa nie wygłupiaj się - pewnie, że masz się wypowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahuu- wystarczy :) o ile to jest sprawdzone, nikt nam forum za tydzien w kosmos nie wywali itd to można:D z neostrady tez o ile wiem jak ktoś ma net, to może mieć cokolwiek u siebie:) na bezpłatny oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co gadać Justa jesteś z nami długo także tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle co to ma być? ktoś siedzi i czyta sobie nasz topic, i nagle wyłapuje że chcemy być prywatnym i się wpieprza? :O rozumiem ze to jest forum otwarte, ale takie zachowanie jest co najmniej dziwne! Nie przyjdzie się przyłączyć, że czyta ale komentuje jak chcemy się wynieść?:D bo jakoś wątpię żeby ktoś wchodził na każdy topic i AKURAT wyłapywał ciekawsze wątki ?:D co, na ulicy jak idzie jakaś parka lub ekipa to ta "laska" podbiega i atakuje- bo idą sami i rozmawiaja tylko ze sobą?! bo to byłoby analogiczne:O kompleks jakiś pomarańczowo czy co ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lozka raczej będzie ok, bo jestem od 2005 roku jestem na Forum założonym właśnie na fora.pl i wszystko jest cycuś glancuś :) A Forum całkiem spore jest :) To zaraz się poorientuję co i jak i dam Wam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lożka na jaki adres maila posłałam? Na interie :) A w mailu jest adres :) Kurde nie moge sie tam teraz wbic 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogłam wejsc z konta aktywacyjnego ale weszłam z linka co przesłałaś na poczte Aguu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wbijam sie tam ale glosowanka nie blo ciekawe co na to reszta ale na ogolnym kafe i tak zostaje bo jakos mam sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na linka aktywacyjengo. Aguu- zrób jako admin - zakaz wstepu obcym, oraz zakaz czytania postów bez logowania- od razu. Wg mnie jak prywatne to prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! no to sie obarzlam paczakmi tylko 5 i jestmis lodko i nie dobrze chyba!! ale dzisja ruszam na disco wiec spale:P nie wiem co to bedzie jutro w parcy na 8 ale o tym przekonam saie jutro:P pozdrwoka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki. Ja powoli konczę. Niestety jutro z rańca jadę do teściów bo jeszcze pare spraw mam do załatwienia no a w niedzilę do Holandii więc nie wiem czy uda mi się jeszcze do Was zaglądnąć.Jak coś się zmieni to napiszcie na maila gdzie mam Was szukać. Buziolki. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey a mi nie działa poczta na wp. więc Aguu wyślij mi na tą : nuczka2@neostrada.pl Zaliczyłam elektrotechnikę i sesja zakończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×