Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Figa- tam gdzie jestem na innym forum [bo pytałaś mnie i Aguu] to furom znających się na żywo, choć na początku było tylko przez net i serwy do gier:) i wszyscy są z jednego miasta:) oczywiscie że będziemy zaglądać- tylko że pewnie bardziej mnie będzie ciągneło na ANTY niż tu- bo tam jest mnóstwo stron itd:) zawsze może się ktos fajny pojawić itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lożka..podaje : tyna.83@op.pl :) to czekam na maila:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi przecież wczoraj Ci wysyłałam maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta dalej nie możesz się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hahahahhaha to ja guru przyszłam :D :D :D :D :classic_cool: nie byłam jeszcze na nowym forum i narazie nie mam czasu zeby pocztę sprawdzić i się aktywować takżeeeeee tegoooooooo :D poza tym mi się średnio ten pomysł podoba i jakby było głosowanie [ a nie było :P ] to ja była bym na NIE :D dość mam juz tego latania po różnych forach i topikach, poza tym teraz i tak nie mam na nic czasu wiec w sumie tak czy siak nie piszę :D :D ale pewnie się tam pojawię jak tylko znajdę odrobinę czasu :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSBA O POMOC ROZESLIJ GDZIE MOZESZ TO BARDZO WAZNE POSZUKIWANA JEST KREW GRUPY ARh- DLA UMIERAJĄCEGO DZIECKA. NR TEL 604-947-367

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Myszka 22
no widzisz taka kafeteria niedobra ale jak czegoś potrzebujesz to jakos potrafisz ttuaj przyjsc i skomleć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancze rzadzą:D hehe brakuje im watku naszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Myszka 22 wyjaw prawdę czemu jesteś taka prosta jak obsługa młotka ??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jednak tutaj zostaję :D najwyżej będe sama do siebie pisała hahahah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem w szoku normalnie Asia, juz sama nie wiem co o tym myslec, bo kurde ostanio takie jazdy mialam ze wez. Fakt bolal mnie ale dwa dni temu tak z trzy razy mnie konkretnie zabolalo a teraz nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wariatki :D Ja pierwszy dzien pracy za soba ufff, bylo ciezko i strasznie. Niestety musze udac sie tam z Prezesem w niedziele :o No coz.. jakos to bedzie... Ja wlasnie pije browca i zaraz lece potancowac na jakis balet :classic_cool: trzeba sie odstresowac co nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba czy nick CZARNA coś Ci mówi ? ;) ;) Mysia no ciesz się babeczko a nie rozkminiaj :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Myszka no ciesz sie a nie:D schowaj pamietaj buty przed fifi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ja chcialam nowe forum prywatne ale jak zobaczylam jak to wsio wyglada to mi sie odechcialo jak na wstepie mialam problemy z wejsciem na nie... przyzwyczailam sie do kafeterii... i chyba jednak tez tutaj zostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z rana!! dziewczyny nie zwracajcei uwage na pomarańcze.....po co se nerwy psuć:p najlepiej nie odpisywać na ich zbędne komentarze i już a co do nowego topiku ja tez miałam problem z zalogowaniem...takze raczej bede tutaj.moze i sam pomysł jest ok, ale ja czasami juz nie wiem gdzie wy piszecie i wogóle:P takze w razie wu ja jestem na tym forum tylko:) mykam sie cos jeszcze pouczyć bo dzisiaj egzamin z tej jebanej ekonometrii:O faken!! buźka i miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angi- spróbuj się jeszcze tam zalogować, fajnie by było jakbyśmy były razem..... Marta, Ty też. Bo bezsensowne byłoby troszkę pisać na trzech jednoczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Angi ja też tutaj zostaję także spoko majonez ;) ;) ja w sumie mogę pisać tu i tam chociaż tam mi się w ogóle nie podoba i nie będe tego ukrywać :classic_cool: :D :D Choroba ale chodzi mi konkretnie o to czy ten nick jest Twój czy nie ;) ;) ;) ;) Angi trzymam kciuki !! 😘 LOżka 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za 30 minut przychodzi do mnie uczeń na niemiecki :O kurna jakbym mało zajęć miała tom jeszcze się zgodziła znowu kogoś uczyć no ale za godzinę mi dają 30 zeta także pouczę go do końca remontu a potem odmówię heheh :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bo własnie na nowym topiku sie zastanawiały co za Czarna się zalogowała i nie wiedziały kto to :D a skąd miałaś linka do nowego forum ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×