Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Figul [czesc[ kiss] Lożka Aguu jej nie wysłała bo nie miała jej w adresach i do niej na pewno nie wysyłała ;) uczeń już polazł a ja mam 30 zł w kieszeni :classic_cool: - fajny biznes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teorka :) na prywatnym jest fajnie dopiki sie nie zatnie i nikt nie wie o co chodzi, tu to od razu sie smiga z tym do redakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale ty chcialas forum ze wzgledu na prywatnosc nie? bo innej opcji nie widze pytam bo napisalas ze jak zobaczylas to ci sie odechcialo.. ze wzgledu na co? na wyglad czy co? bo nie wiem... wszystkie inne fora tak wygladaja a to jest wyjatkiem i nie powiem kafeteri udalo sie zrobic inne przyjemnie wygladajace forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo kafeteria jest najlepsza :D :D :D i o prywatność nie trudno - nie trzeba po prostu pisac wszystkiego łącznie z nazwiskami, imionami itp ;) wtedy na pewno prywatności nie stracisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nawet jakby ktoś skojarzył, że ja to ja to przeca co się stanie ? :D ja tu ani żadnych zbrodni nie popełniam ani się nie przyznaję do zamordowania 17 osób w ostatnim miesiącu a to że piszę czasami o seksie i innych pierdołach to piszę bo się tego nie wstydzę i każdy sąsiad może się o tym dowiedzieć jak chce :D :D niech się uczą hahahha :classic_cool: A TAMTO FORUM LARWI JAK STO PIĘCDZIESIĄT :D :D nawet Kafe nigdy tak nie zamulała chyba :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ciezko sie dzis dostac do forum, chcialam popisac z aguliem ktory ma odziez na allegro, odezwij sie do mnie ejsli mozesz bo nie moge odnalezc Twojej stronki na allegro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co widze to wiekszosc for ma dzis problem z otwarciem i wieszaja sie, dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu jak ja nie lubie takich sytuacji jak nie moge sie zalogowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lożka no z IE ale kafe mi śmiga az miło :D Eva a masz nr gg do Aguu ? ;) albo na maila jej napisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tamto larwi :P :D chyba się nie polubiliśmy z wzajemnością i dlatego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi larwi i odechciewa mi sie czekania tak za kazdym razem, narazie spadam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoria wlasnie napisze aguu na email ,tak bedzie prosciej i szybciej napewno dzieki Teoria, figaa pozdrowionka pogoda sie psuje i chyba deszcz zacznie padac u mnie na 17 wybieram sie do kolezanki na pogaduchy hihihihiihihihhi za tydzien w poniedzialek moj P. przyjedzie i spedzimy pare dni razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje od rana także Evka korzystaj z pogody póki możesz ;) ;) ;) ;) Figa nie denerwuj się Słońce 😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moinSSka
hej dziewuszki :) wlasnie wrocilam ze szkoly. Poki co mam wszystko do przodu, ale juz niedlugo moze sie okazac ze jednak nie :D po drodze z pociagu wstapilam do apteki i o malo co sie nie przewrocilam jak mi farmaceutka powiedziala ze za plastry mam zaplacic 62.12 . ! To 10 zł drozej niz zawsze...no porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja wybieram sie po tabletki 7 lutego czyli w ten czwartek i tez jestem ciekawa jaka cene zaplace za nie juz nie korzystam z pogody poniewaz glowe umylam i susze w domu na 17 polece do kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na gadu dzisiaj do mnie zagadal... moze dlatego. A moze mam taki dzien ? Chetnie bym sie dzisiaj do kogos przytulila.. ale nie mam do kogo... ehh... zle ten dzien sie konczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziś pamiętam mój “pierwszy raz” z kondomem, miałem 16 lat Albo coś około. Poszedłem do sklepu kupić paczkę prezerwatyw. Za ladą stała przepiękna kobieta, która najprawdopodobniej wiedziała, że nie mam doświadczenia w “tych” kwestiach. Podała MI paczkę I zapytała, czy wiem, jak tego używać. Szczerze odparłem: nie. Tak więc otworzyła paczkę, wyjęła jednego I rozwinęła na kciuku, Po czym poleciła sprawdzić, Czy jest na miejscu I czy mocno się trzyma. Najprawdopodobniej musiałem wyglądać na osobę, która nie do końca zrozumiała to, co powiedziała, więc rozejrzała się Po sklepie, podeszła do drzwi I zamknęła je. Chwyciła mnie za rękę I wciągnęła na zaplecze, gdzie zdjęła z siebie bluzkę. Po chwili zdjęła też stanik. Spojrzała na mnie I zapytała: Czy to cię podnieca? No cóż, byłem tak zaskoczony tym wszystkim, że tylko kiwnąłem głową. Wtedy powiedziała, że czas nałożyć prezerwatywę. Kiedy ją nakładałem, ona zrzuciła spódniczkę, zdjęła majteczki I położyła się na stole. No dawaj, powiedziała, Nie mamy zbyt wiele czasu. Tak więc położyłem się na niej. To było cudowne, szkoda, że nie wytrzymałem zbyt długo… PUF, I było Po sprawie… Spojrzała się na mnie przerażona: “jesteś pewien, że nałożyłeś prezerwatywę?” Odpowiedziałem tylko “no pewnie”, I podniosłem kciuk, By jej pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kurcze ja juz nie wiem co mam czytac i gdzie mam pisac...część pisze tu częsc tam:( Monia no nie gadaj ze zaczynasz tęsknic za Karolem?A moze jednak się myliłas,i nie wygasło między Wami uczucie? Wesolutka ale się usmiałam z tego co wkleiłas wyzej:D Teorka jak ten gosciu jeszcze raz się będzie do Ciebie dowalał to kopnij go w jojka :P Hehe nie no zartuje sobie....idz do szefa bo takich to trzeba trzymac krótko:O A co do tematu starszych mężczyzn ja tez bym nie mogła byc ze starszym chyba bym zwymiotowała jakbym miała z takim się kochac :O No i kurcze nie wiem co chciałam jeszcze napisac bom zapomniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżek eeee tam nie porzygała byś się :D :D szefo jest na prawdę niczego sobie ;) Marta dobre heheheh :classic_cool: :D :D Ewka 🖐️ Monia no ja kiedyś, kiedyś mówiłam że znam masę ludzi, którzy się rozstawali po kilku latach a potem wracali do siebie ...... także jak to mówią stara miłość nie rdzewieje :classic_cool: co do tabsów - Rigevidon też podrożał z 7 zł do 12 :D może już nie refundują niczego ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha byliśmy na mieszkaniu i robiliśmy łazienkę :D już są rygipsy i o wiele lepiej wygląda ale oczywiście zapomniałam aparatu :O :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×