Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

Hej Malpeczki!! To ja sobie dziś pospałam ;-) Jak się położyłam przed 13 to wstałam przed 16, więc nocka moja;-) Ale to dobrze przynajmniej się pouczę ,a potem posiedzę przy projekcie, bo mi najlepiej projekty się robi późno wieczorem:-) Byłam teraz na małych zakupach i myślałam,że oszaleje, takie kolejki w kauflandzie :-( I jeszcze kupiłam gumy do żucia, cena była 85 centów,zapłaciłam, wzięłam paragon, choć nigdy nie biorę, a co sie okazuje? Głupie gumy kosztowały 4 euro1!!!!!!!!! Poszłam i się pytam o co cho? A oni że towar jest przestawiony.ale kase zwrócili więc ok:-D teraz robię sobie frytki i zasiadam do nauki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-widzę,że Teoria Ci po ambicji pojechała ;-);-) :-D Ja miałam od września się zabrać, i co zrobiłam?> Wielkie nic;-) zebrałam segregator jakiś materiałów i na tym sie moją praca skończyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn wiesz Kinga mnie terminy gonia oddania ksiazek :o juz i tak przedluzalam na bibliotece slaskiem wiec nie da rady juz trzymac ksiazek tylko bede musiala oddac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-wiesz ja żartuję ;-) A jak szybciej zaczniesz to szybciej skończysz i będziesz miała z głowy!! :-D Aaaa.. Dziś mój dziadek miał wstawiany rozrusznik w serduszko. Dzwoniłam do niego,mówił,że sie dobrze czuje, ale że go troszkę boli to co miał cięte.(bo to pod skórę wszczepiali). No i jutro po południu już najprawdopodobniej go wypiszą :-D No nic ja siadam do matmy, bo jutro mam jeszcze konsultacje więc muszę sprawdzić czego nie umiem, a potem w pon egzamin i przyjeżdża moje Słoneczko :-D Będę wieczorkiem!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny...stwierdzilam, ze czas zabrac sie za zycie...musze skonczyc kilka zaczetych rzeczy...magisterka lezy odlogiem, kilka innych waznych dla mnie spraw tez...rozleniwilam sie maksymalnie i czas z tym skonczyc...bo niedlugo zaczne obrastac, nie tylko w tluszczyk:)...przede wszystkim musze ograniczyc przesiadywanie na Kafe...cholera ale to takie trudne...no ale zaczynam od jutra...w koncu zycie toczy sie w realu a nie na stronach internetowych, prawda?? pozdrawiam Was cieplutko P.S. Zbiore Wasze adresy i wysle wszystkim fotke z moim szczesciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik, ja też mam taki problem........... jeszcze, żeby to była jedna praca...... a tu dwie :O dziś sobie obiecałam, że coś poczytam :) byłam dziś na ćwicz i okazało się, że muszę za tydz. jeszcze 2 prace zanieść, żeby dostać zal :O za 2 tyg. mam pierwszy egz. w sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga dobrze ze dziadek sie lepeij czuje Fisiowa powodzenia w postanowieniach Leti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro dziewczyny reprezentuje firme na przetargu. Prezes sie uparl i musze jechac :o Nie wiem co ubrac, musze wszystkie szafki przegrzebac i cos wybrac. W ogole to mam stresa. Mam juz prawie wszystkie papiery na uczelnie, tylko zabiere swiadectwo z poprzedniej szkoly i dzialam, a w lutym pierwsze zajecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzupelnilam teraz maila w moim nicu moze juz nie bede miala zadnych powiadomien na poczcie :o A ja twardo pisze 😭 Agnik super ze dziadek sie dobrze czuje. P babcia tez ma rozrusznik w sercu, jak teraz byla w szpitalu cos mowili o wymianie, ale sie nie zgodzili po babcia ma juz ponad 80 lat, a rozrusznik narazie chodzi dobrze wiec nie ma potreby, a w jej wieku to nie wskazana taka wymiana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba dasz rade na tym przetargu uszy do gory ;) Fisiowna witam nowa kolezanke bo my sie chyba jeszcze nie znamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak bede musiala wykasowac swoj maila :o Bo znowu mi przyszlo powiadomienie ze ktos cos napisal tu na forum wrrr i wylaczylam te powiadomienia a i tak mi farnce przychodza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWAk nie dziekuje:) niedawno uswiadomilam sobie, ze marzenia sie spelniaja...nie wszystkie oczywiscie, ale jesli czegos sie pragnie i dazy do tego, to jest duza szansa, ze to sie spelni...takie moje przemyslenia...ale poza malymi marzeniami, spelnilo mi sie jedno wielkie jeszcze z czasow dziecinstwa...i teraz jak sie postaram to moze i drugie duze sie spelni...tylko musze wziac dupe w troki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, czyżbyś też dziś miała chandrę ?? :) ściski 👄 ja mam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia, Teorka, żebym ja mogła tak pisać pracę: kopiuj-wklej.... nie ma szans :O czasami jedno zdanie muszę stworzyć z 3 różnych w trzech np. artykułach ..... feee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem..uczyłam sie z kumpela dlatego dopewiro teraz pisze ogólnie lipa:O tzn.owszem byłam na rozmowie, i sie okazało że tak jak myślałam to jest stanowisko agenta ubezpieczeniowego..koleś myli pojęcia agenta z pracownikiem biurowym ale ok.co najlepsze on powiedział ze ja byłam jego faworytką al eja powiedziaąłm ze myślałam ze to chopdiz o prace biurową a nie sprzedaz ubezpieczeń wiec sorry na dodatek musiałabym załozyć własna działalnosć gospodarczą, czyli rozliczać sie sama i tym podobne.umowa zlecenie oczywiscie..wogóle neich spada.napisałam mu smsa po dłuzszym zastanowieniu i rozmowie zmoją psiapsiółą że dziekuje ale ta praca nie spełnia moich oczekiwań i niech se szuka frajera gdzie indziej ooo;( ehhhhhh ja to jestem pechowa chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz pracy? jesteś z Krakowa albo Warszawy? to ja Cię chętnie zatrudnię. W Warszawie dopiero za miesiąc a w Krakowie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mucha....dzieki bardzo ale ja nie z tych stron:) ja z okolic legnicy:)..ale powiedz co to za praca by była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Angi to przekichane, moj szwagier wlasnie pracuje na takiej zasadzie ze ma wlasnoa dzialanosc gospodarcza przrabane sama sie rozliczas, ubezpieczasz, masz na karku kotrole skarobowe i te inne *uje muje :o Ale spoko napewno cos znajdziesz ;) Jakto mowia szukajcie a znajdziecie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności od wykształcenia, ale jak najbardziej biurowa :) specjalista ds. przetargów, wbrew pozorom nie jest strasznie a i płacą dobrze, recepcja i sekretariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mucha w smole witaj 🖐️ Dziewczyny maila musialam wykasowac bo sie cos pierdzielilo i znow @ zapchana :o Wiekszosc ma mojego maila a reszta jak cos to krzykac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka..no dlatego zrezygnowałam ehhh mucha...kurcze włąśnei czegoś takiego szukam nooo:O czemu nie jesteś z moich okolic co?:) a moze masz jakieś znajomosci w lubinei czy legnicy??:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciagle rozwazam czy jechac do P :D Tak mysle on bedze po nocce to rano bym mogla pisac u niego, ale znou bede sie tlukla w klawiature to ma po spaniu :P I wogole ten wtorkowy egzamin sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×