Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teoria

RzeczNIEpospolita Babska !!!!

Polecane posty

No na gorączkę to faktycznie najlepsze są chłodne kąpiele... Według mnie to wszystko przez tę pogodę!! Ona jest taka po prostu niezdrowa, mnóstwo zarazków, bonie było mrozu i nie zostały unicestwione;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa oni nawet nie chcieli jej zbadac, tylko jak powiedziałam ze ma wysoką gorączkę to one[starsze lekarki] z buzią do mnie i D co ja tu robie, gdyby leki działały i skutecznie zbiły tą temp to bym nie szła do szpitala, ale mam go akurat moze kilometr od siebie, na szczęscie zbadali ale i tak to nic nie dało, dopiero po kilku dniach facet z pogotowia pomógł, on był mlody i wiedział co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkałam wczesniej tez w niezbyt dobrych warunkach, ale przynajmniej było podwórko, kamieniste ale co tam, sporo znajomych z podwórka sie zbierało i wieczorami przesiadywalismy na ławkach, tautaj nie mam zadnych znajomych, sami starsi ludzie, młodzi "uciekają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus kurcze i jak tu ufac lekarzom:O no i nie boj sie kochana juz nie dlugo i bedziecie mogli cos wiecej dzialac w domku, zobacz sama jak ten rok szybko zlecial. a powiedz bedziecie czekac az zrobicie caly domek zeby bylo mozna mieszkac czy np zrobicie sobie jesden pokoj kuchnie lazienke i sie wprowadzcie a reszte bedziecie konczyc? bo w sumie tu wam bardzo oplaty za mieszkanie pozeraja pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba-mi sie wydaje,że najważniejsze jest zdrowie i o to się powinno najpierw zadbać , by potem mieć siłę stawić czoła innym przeciwnościom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba-popierdzieliły mi się topiki, to była odp do tego co pisałas na anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik oczywiscie i ja przez swoja chorobe dobrze o tym wiem. Kiedys pracowalam na umor z bylym zeby tylko miec chate, auta, na wszystkie przyjemnosci az zachorowalam... Wszystko sie zmienilo, pracuje juz normalnie, mysle ciagle o zdrowiu i marze o tym aby znowu je odzyskac i zyc jak kazdy zdrowy czlowiek, budzic sie bez stresu "czy moze dzis mni enie zlapie i nie dam rady wyjsc"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choroba dziekuje i Tobie tez zycze zeby Ci sie wszystko jak najlepiej ułożyło Figaa chyba pytała, zamierzamy sie wyprowadzicjak zrobimy kuchnie, łazienkę i własnie jeden pokój zeby tylko mozna tam było mieszkać w miare dobrych warunakch, tylko ze dziewczyny chodzą do przedszkola, tzn ola pójdzie od wrzesnia i pewnie bedą musiały dojezdzac, a potem przepiszemy je na miejscu do podstawówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam bo o 4 pobudka i do szkoły:O.. także dobranoc wszystkim piczycom:)👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku ewa straszne to. ja to bym tych urzdnikow na kosmos wyslala albo normalnie jaja urwala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus jejku obejrzalam to , rany jakie to nieszczescie dla rodzicow jak dziecko sie urodzi chore , a jakie nieszczescie dla tych maluszkow ktore naprawde nie sa niczemu winne:( tylko sie moglic pozostaje o to zeby miec zdrowe dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okropne, na wszystko inne znajdują sie pieniądze,poństwo mogłoby z kościoła zdjąć a nie dawac im 1,5 miliarda miesięcznie albo kościół powinien wspomóc chore dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ewcu dokladnie bo ksieza to za darmoz yja tak naprawde, no moze niech bedzie jakis taki z powolania no to ok, ale ilu jest ksiezy pedofilow, ksiezy ktorzy maja dzieci, kochanki. Ostatnio Ł wujek zbieral na jakies cegielki które maja byc pozniej w kosciele na scianie obłoozne i kazda cegielka mogla by nalezec do jedej rodziny kotra jest na niej podpisana, a wiecie ile taka cegielka? 250 zl! jak usłyszalam ze mama Ł dala na to 70 zl Ł dal 50 to az mi sie slabo zrobilo. i dobrze ze wujek Ł juz mnie pozniej nie pytal czy sie doloze bo bym mu pwiedziala ze ja wole na dzieci oddac bedne albo chore a nie na jakies cegielki w kosciele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa no dosłownie, oni tylko sobie w kieszenie pchają i mieszkają w ładnych domach kościelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomykam zaraz spac bo dziewczyny znów mnie wczesnie obudzą i bedą sie kłócic takze dobrej nocki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo jestem jestem ino pijemy z Mamcią, Tattusiem i Maciuesiem :D oblewamy jego zdane prawkjo :) już wypiliśmy 0,7 i 0,5 l a teraz Maciek poszdl po nastęną flaszke :classic_cool: Księdza przyjęlismy ale ja sie wymigałam i poszłam z Zizką i nie było mnie 50 minut heheh :D :D :D w dupie mam księdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też powoli uciekam do łóżka, kręgosłup mnie strasznie boli. Zatem do jutra🖐️ Ps. nie wiem na którym topiku pisać :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spacku bo kiepsko sie czuje, nie mam goraczki, ale gdybym miala to wiedzialabym dlaczego tak sie czuje :O buzki kolorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha bo widziałam Aguu ;) Aguu Słońce mam nadzieję, że lepiej coś jest :D :D 😘 wiesz, że tzrymam kciukolce co nie ? :D a jak przyjedziecie do nas z Testerem to mu tak do dupska nakopię że zobaczy :D bo trzymam za słowo, że przyjedziecie a jak nie to rzucam fochem jak stąd to tamtąd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×