Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimika9677

Wasz partner traci prace... co wtedy???

Polecane posty

Gość mimika9677

zastanawiam sie czy to normalne ze partner ponad kilka miesiecy pozostaje bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smierdzący leń
mój jak traci jedną, szuka drugiej. nie oczekuje, że praca go znajdzie. nie te czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj bog
kto by splacal kredyt:O ja sie z domu nie rusze.nie maowy o pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
McDonald zawsze szuka pracowników, zawsze można popracowac na budowie (daja robote od reki). W trakcie jednej pracy szuka sie innej, jak sie znajdzie zmienia sie robote. Pizda nie facet, ten co siedzi dziewczynie w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimika9677
pytam poważnie... nie chodzi mi o wykorzystywanie ktorejkolwiek ze stron, bo nie o to w zwiazku przeciez chodzi, ja nie potrafilabym wykorzystywac partnera i przez kilka miesiecy nie miec pracy, inna sparawa jak partner studiuje, jest chory albo inne koleje losu ale jesli jest zdrowy tylko powtarza ze szuka ale jakos nic nie znajduje nawet na chwile, to chyba podejrzane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smierdzący leń
napisane masz jak byk. nikt NORMALNY nie siedzi w domu, kiedy nie ma pracy, tylko jej szuka, aż nie4 znajdzie. a ten twój to zero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Apostołem... a jesli ktos nie ma pracy powinien szukac nowej... nie wiem jak mozna siedziec kilka miesiecy w domu... chyba, ze ma sie kupe kasy - wtedy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki...
a taka sytuacja : facet ma prace ale slabe dochody z niej i ciagle marzy mu sie wygranie w totka czy cos z nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie jest normalne. Siedziec w chalupie przez kilka m-cy i nieczego nie znalezc. Ten facet to cipka, tak jak mowi Apostol :/ Len, pewnie do tej pory mial wszystko podane na tacy, zero zaradnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a taka sytuacja : facet ma prace ale slabe dochody z niej i ciagle marzy mu sie wygranie w totka czy cos z nim nie tak?" to jakis pieprzony dupek fantasta a nie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki...
komiczne czemu zaraz fantasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×