Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Astrid

Erotyczne party pasuje tu?

Polecane posty

Astrid To jest konkret Chciałabym zainteresować Ciebie udzialem w Swingers Party , które odbywają się w w W-wie i uczestniczy w nich ok 30 osób.Zabawa ma charakter większej prywatki podczas której poprzez quizy i konkursy tworzę erotyczny klimat spotkania.Jedyny wymóg dla wszystkich uczestników to rozebranie się przynajmniej do bielizny.W zabawie uczestniczą wyłącznie wolne , prywatne osoby i każdy indywidualnie decyduje do jakiego stopnia może sobie pozwolić.Zabawy organizuję cyklicznie już od 1996r i owocem ich są setki indywidualnych związków a nawet małżeństw.W przypadku dodatkowych pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt tel: (0607)745209. Bez obaw możesz też przesłać kontakt telefoniczny to ja zadzwonię. (mój e-mail bpastrid@wp.pl ) Pozdrawiam Astrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znamy cię z netu
panno Astrid Twoja agencja towarzyska tez jest nam znana :-p ostatnio sa u Ciebie same stare zdziry,no chyba ze masz cos świerzego w swojej stajni ;) wklej foty panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na party nie wolno robić zdjęć. Te do reklam były przygotowywane w innym czasie. Ja robię zabawy gdzie wzyscy uczestnicy mają się dobrze bawić. Nie jestem zainteresowana zaspokajaniem małoletnich onanistów nowymi fotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astrid nie tu. Tu się gada
Żeby zapomnieć, że życie płynie i przepływa jakoś obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×