Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdhshsgfhsf

jestem za MIŁA! pomożcie

Polecane posty

Gość zdhshsgfhsf

Wiem, że nie każdy jest stworzony aby być duszą towarzystwa, i ja raczej w połowie, ale bardzo bym chciała być taką osobą w grupie, która jest najważniejsza i jest jakby .. no wiecie o co chodzi A ja jestem jak no moje oko za miła, żadko wyrażam swoje zdanie, jak ktoś mnie woła to przychodze zamiast powiedziedź sama podejdź jak coś chcesz. Przez to nikt mnie nie traktuje chyba poważnie. Jestem lubiana, często walnę coś śmiesznego i jest ze mnie największa bk, ale chciałabym być postrzegana inaczej. Trzymamy się z dziewczynami w piątkę, Jak ktoś chce coś ważnego powiedzieć albo zapytać to zawsze kieruje to do mojej koleżanki, do mnie chyba namniej z wszystkich. Jakich cech muszę się nauczyć aby być duszą grupy z którą się trzymam, pomożecie? bo zależy mi na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdhshsgfhsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdhshsgfhsf
proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdhshsgfhsf
no ludzie zlitujcie się, bo od jutro chcę zacząć zmiany!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nner
badz soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdhshsgfhsf
no ale nie chcę, bo chciałabym się zmienić. Podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elantonio
niestety tego raczej nie da się nauczyć, to zależy od temperamentu, i osobowości, każdy by chciał być tym naj w grupie... ale wygrywa najsilniejszy... ale pamiętaj, że nie zawsze lider jest ważny, ja np mam podobny problem... tzn dla mnie to nie problem... ciesze się z tego jaki jestem, potrafię wywalczyć swoją pozycje w dyskusji, ale to nie jest dla mnie najważniejsze, w grupach gdzie pojawia się problem, raczej spełniam funkcje sędzi i liderem nie jestem, ale każdy ma swoją funkcje i powinien się z niej cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×