Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Charkie43

Jakie studia dla córki?

Polecane posty

Witam, Pozwolę sobie potwierdzić tę informację. W organizowanym przez nas konkursie czeka rok studiów za darmo na wybranym przez siebie kierunku oraz liczne bony zniżkowe na studiowanie. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania - służę pomocą. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
A czy w tym konkursie każdy może wziąć udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, udział może wziąć każdy kto jest zainteresowany studiami II stopnia. Dodam również, że trwa na naszych uczelniach promocja, w której można uzyskać zniżkę w wysokości 1000zł. Warunkiem jest zapisanie się na studia do 15 lipca. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oewsb
Dzień dobry, Jako Online Ekspert WSB pozwolę sobie dodać garść informacji. Powyższy konkurs trwa do 4 lipca. Zachęcam do udziału i walki o nagrodę główną. A do 19 września obowiązuje zniżka za czesne wynosząca 695 zł. Zniżka obowiązuje na KAŻDY kierunek w KAŻDEJ placówce. Zapraszamy! :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do zadawania mi pytań Renata Mazur, Online Ekspert WSB studia I stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tydzień stomatolog
Jeśli coś z humanistycznych to żadne politologie, stosunki międzynarodowe, socjologie i tego typu zapychacze po nie ma po tym pracy. Dobra praca jest po sgh - to fakt. Na same studia językowe - nie polecam, bo średnio jest po tym praca. Chociaż moja kuzynka skończyła filologię angielska w uk (zaczęła w poznaniu a potem się przeniosła tam) i teraz prowadzi wlasna szkołę językową w mniejszym mieście - miała takie wzięcie, że musiała zatrudnic innych nauczycieli plus pracuje jako wykladowca w wyższej szkole. To wszystko zależy od tego co się ma w głowie. Żadne studia (no moze oprocz moich i leku) nie gwarantuja dobrej pracy. Trzeba byc ogarniętym i cwanym. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za tydzień stomatolog
Moze dodam, że mam młodsze rodzeństwo - od września II i III klasa liceum - i oczywiście mam zamiar je motywować, żeby poszły na stomę, lekarski albo farmację. Fizjoterapia/ kosmetologia plus wlasny salon odnowy biologicznej to całkiem dobry interes ale to ciężka praca fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac bo jak corka nie potrafi sama wybrac studiow i postawic na swoim to i tak do niczego w zyciu nie dojdzie 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że nie ma znaczenia jakie studia tylko czy charakter osoby pasuje to kierunku studiów... Jak jest osobą cichą to nie wiem czy się sprawdzi (może się prawdzi, nie znam jej) po filologii w życiu zawodowym bo po tym w większości się pracuje na własnej działalności i trzeba byc przebojowym (żadne etaciki, chyba że w szkole państwowej. ale tego nie polecam bo nie dość że praca niewdzięczna to graniczy z niemożliwością żeby dostać etat a nie zastępstwo tylko n rok...niż demograficzny i coraz mniej dzieci a chętnych do uczenia tyle samo albo i więcej co roku). Jak chce iść na filologię ang. (dobrą!!! na uniwersytecie, nie oszukujmy się, prywatne filologie w większości prezentują fatalny poziom) to musi już teraz umieć język na poziomie CAE (advanced). Jak umie to spokojnie może uderzać. Ale żadne studia nie zagwarantują dobrze płatnej pracy, nawet medycyna. Jak twoja córka chce dobrze zarabiać to musi mieć znajomości albo być w czymś super dobra (mam tu na myśli zawody konkretne, techniczne). Żadne wykształcenie humanistyczne nie gwarantuje dobrych zarobków nawet po dobrych uniwersytetach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×