Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca wyprawki

Ciuchland w Warszawie odziez dla niemowląt

Polecane posty

Gość szukajaca wyprawki

Czy ktos zna moze jakis wiekszy fajny ciuchland w warszawie (Wola,Ochota, Srodmiescie..)z odzieżą dla niemowlaczków?? Prosze o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca wyprawki
nikt nie kupuje ubranek w ciuchlandzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne
uzywane szmaty dla noworodka? nie wierze ze u ciebie w miescie nie ma taniego sklepu z ubrankami dla dzieci.ubrania w lumpeksach?TAK,ale jak dziecko jest starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie uzywane dla noworodka? nie rozumiem. tak czy siak trzeba wyprac bo niewiadomo kto tego dotykal, a jak wypierzesz i wygotujesz to uwierz mi ze te "uzywane" beda w lepszym stanie niz te z tanich sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca wyprawki
zgadzam sie z toba MaMani najzupelniej. Nie sadze ze istnieje jakakolwiek bakteria ktora przetrwalaby pranie wysokiej temp i dokladne prasowanie :) Dlatego chcialabym pochodzic po ciuchlandach w warszawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się wydaje, że używane wcale nie muszą być gorsze od nowych... sama dla swojego syna kupiłam do tej pory tylko czapki do szpitala - resztę dostałam - głównie od ciotki męża, która od lat zbierała wyprawkę dla swoich wnuków, których się jeszcze nie doczekała i od znajomych, którzy mają syna starszego od naszego o 4,5 m-ca... a co do ciucholandu w Wawie, to koleżanka mi mówiła, że kupuje na Nowowiejskiej, między Waryńskiego a Pl. Politechniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzaka 21
nowa dostawa była dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca wyprawki
oooo a ja dopiero w poniedzialek bede w wawie..... Ale zajrze tam w nast tyg, a moze gdzies jeszcze ktos wie:) ?? dziekuje za adresy dotychczasowe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasprzaka 21
anielewicza, ale nie wiem ile, przy andersa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik100
Jestem z Gocławia tam otworzył się fajny ciuchland tylko dla dzieci.Markowe,śliczne cudeńka polecam ul.Abrahama 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×