Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madziaaa___

ZMAZY NOCNE czy to nie krepujące???

Polecane posty

Gość Madziaaa___

Moj facet sie nie masturbuje, nie uprawiamy jeszcze seksu... Ostatnio powiedzial mi, ze ma zmazy nocne.. Wiem, ze to normalne...ale chyba onanizowanie sie chociaz raz na jakis czas byloby lepszym rozwiązaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa___
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa___
nikt sie nie wypowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
moim zdaniem to naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obciągnij mu i będzie miał
spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaaa___
troche glupio sie czulam jak mi opowiadal jak to ma samoczynna eksplozje przez sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astaroth_
och, ile ty masz lat? jesteś taka pruderyjna! przecież to całkowicie normalne że faceci mają zmazy nocne!! nastolatkom zdarzają się dość często. potem najczęściej ustępują bo chłopak zaspokajania popęd poprzez seks albo właśnie masturbacje. a jesli twój nie robi ani jednego ani drugiego to ma jeszcze zmazy... i tyle... tak wyładowuje swoje napięcie seksualne. jak będzie miał ochotę to się zacznie onanizować, ale Tobie nic do tego. cóż za pomysł, zeby go namawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbator123
onanizowanie jest o wiele przyjemniejsze niż zmazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to normalne
że ma zmazy. to samoregulacja organizmu. u facetów jest tak że "produkcja" nie ustaje a nadjądrza to nie worek bez dna i trzeba je opróżniać więc dzieje się to w nocy. co do rozładowania napięcia seksualnego to jest różnie. jeśli posiada erotyczne sny przy tym to ok. ale bardzo często jest tak(a może w większości przypadków) że tych snów nie ma lub po obudzeniu znikają z pamięci (to tak jaby sie to nie wydażyło). więc jest rozładowany ale tylko fizycznie. psychika pozostaje nabuzowana myślami o seksie. faceci dużo cześciej o tym myślą więc w eksremalnych przypadkach gdy nic sie nie działo przez np 2 mies (żadnego snu lub masturbacji) to teoretycznie facetowi moze odbić ;] napięcie seksualne nie daje się skoncentrować a nawet potrafi przełożyć sie na zwiększoną agresję. Może namawianie go do masturbacji nie jest dobrym pomysłem bo mógłby się głupio poczuć ale szepnięcie słówka ze Ci to nie przeszkadza bo to jest normalne (bo jest) może poprawić jego samopoczucie. będzie mniej myślal o seksie a więcej o zaangażowaniu emocjonalnym w związek. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferty pracy z całego swiata
Jeśli zmazy nocne to pojęcie archaiczne, to jak to się teraz nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16-latek
nie ,, to ne jest kreoujace...;-) ja tej nocty tez mialem zmazy nocne,,jakos ta..nie wiem czemu ale mialem...spoko....nie ma sie czym martwic..;) a jak ci to przeszkadza to mozecie zaczac uprawiac sex :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obojniak
mam dusze kobiety a ciało mężczyzny już pare razy miałem zmazy nocne!!! OOOO Boże ja tego nie chcę!!! co mam robić??? chłopcy ratujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18_latek
mam 18 lat a jeszcze nie miałem zmazów nocnych!!! czy mam sobie pomóc dłoniom jeszcze nie miałem pierwszego wytrysku boję się stosunku z kobietą tego najgorszego że może mi nie stanąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara zrzeda
18_latek chyba kpisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hirkorrr
18 Latek nie martw sie .Ja mialem pierwsza polucje w wiku 20 lat,nie onanizowałem sie i potem nie miałem problemow z kobietami,ale najpierw jednak musialem najpierw sam sobie zrobic dobrze,bo nie znalem tego uczucia i musiałem sie tego nauczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian13
ja robiłem to z moja dziewczyna a mam dopiero 14 lat!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczya chlopaka
pytanie dla chlopcow i dla dziewczyn:) i prosze odpowiedzcie i pomozcie:( a oto w skrocie historia... mam chlopaka ktory niedawno przyznal mi sie do tych polucji... nie masturbuje sie sam i nie wspolzyjemy jeszcze... widujemy sie tylko w weekendy co wiaze sie z tym ze zadko ja mu " to robie". ale dla mnie jest to nagorsze ze za kazdym razem gdy ma zmazy nocne on pamieta ten sen, zawsze w snie kocha sie z jakas dziewczyna i bardzo dobrze pamieta z kim to bylo:/:( nie moge poradzic sobie z ta mysla:( DZIEWCZYNY co zrobilibyscie na moim miejscu?:( narazie seks nie wchodziw gre... a CHLOPAKI: prosze niech ktorys sie wypowie ktory ma podobna sytuacje ze w snie sie kocha i wszystko pamieta ( zjaka kolezanka itd) jak to jest w snie?:( widzicie ją normalnie nago itd?... ja wiem ze to tylko polucje ale jakby nie bylo dochodzi do orgazmu i on to czuje i pamieta !!! :( pomozcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczya chlopaka
no prosze niech ktos wejdzie na ta strone i odpowie na moje pytania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytanowy Janusz
to zrob mu tak zeby zaczol snic o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczya chlopaka
ale jak mam to zrobic niby? masz jakis sposob? wlasnie zapytalam go czy mial jakis " ten Sen" ze mna ale powiedzial ze nie... a ty snisz ze kochasz sie z jakas dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dro
Janusz chciał powiedzieć "daj mu d*py" ;) (sorry za wyrażenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczya chlopaka
przeciez pisalam ze nie bardzo czesto sie widzimy i chocbym mu dala dupy to i tak by mial te polucje tylko ze moze zadziej:/ ale chlopaki nie w tym rzecz... chce zeby mi ktorys napisal jak to jest?? widzicie ją nago? calujecie sie znia? a moze robi loda czy cos takeigo? czy to tylko jest tak ze wchodzicie w nia trwa to pare sekund i orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są sny erotyczne związane z fantazjami faceta(chłopaka).Jak są to sny to może być sen ze widzi jakąś laskę która sika i pokazuje mu cipkę,możne być że sama się masturbuje, może być ze mu wali ,może być że on w nią wchodzi ale nie może wejść bo ma wytrysk i robi się miękki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczya chlopaka
i widzisz ją nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZłyOn
NO TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×