Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

jutro tak, zrobie sobiezapas,choc mnie po wiku nie wesolo , musze cos mocniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam,,Modlitwe\'\' za kazdym razem podoba mi sie jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek_24
WItam.. A ja nie sypiam od ponad roku bo mi ból nie pozwala.. miedzy innymi.. Taki już mój los.. staram się to zmienić ale mi się nie udaje.. czasami marzy mi się ze wszystko wroci kiedys do normy.. po nocach robie wszystkoooo by tylko sie czyms zajac.. najlepiej wychodzi mi zasypianie okolo 7 rano.. Mam dla wszystkich propozycje. Jednak to od was zależy decyzja. Czy jesteście w stanie zrobić coś małego, ale miłego dla innej osoby? Zagłosujcie na mnie www.ilizarov-i-ja.blog.onet.pl wyślij sms o treści A01233 na numer 71222. Dochód z głosowania zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Do wygrania ipod 4Gb. Kto wie, może to tobie uda się go zdobyć.. zapraszam wszystkich serdecznie. Pozdrawiam,.. powodzenia.. w spaniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku 🌻 zajrzałam na stronkę i z pewnością wyślę sms-a. 17 lat temu mój brat miał wydłużaną rękę metodą Ilizarowa - mam nadzieję, że Ciebie choć trochę mnie boli. Gorąco pozdrawiam i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przeprasza, taki gapiszon ze mnie :( Jak przeczytała tutaj Twój wpis, to myślałam, ze to taki \"sercowy\" ból, a jak zajrzałam na stronkę to chciałam jak najszybciej napisać i ... tak wyszło Wiem, co przeżywasz i wysyłam mnóstwooo wspierających mysli ❤️ ❤️ ❤️ Mój brat miał aparat zakładany dwa razy, w sumie wydłużono mu łapkę o 14 cm - tyle czasu już minęło, a ja nadal pamiętam niemal każdy dzień Trzymaj sie cieplutko :) Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×