Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Znowu tylko ja ? Babeczki co wy takie zapracowane? aaa gapiszonek mówił że pada śnieg to pewnie śmiga na nartach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timbaland - Apologize Trzymam się twojej liny Wysłałaś mnie szesc stóp pod ziemię Słyszę co mówisz, lecz nie mogę wydobyć z siebie głosu Twierdzisz, że mnie potrzebujesz A potem idziesz i tak niszczysz mnie Lecz poczekaj... Mówisz mi, że ci przykro Nie myślałem, że mógłbym to zmienić Powiedzieć Że za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny, za późno Zniósłbym kolejną szansę, zniósł upadek Zastrzeliłbym się dla ciebie I potrzebuję cię tak, jak serce potrzebuje bić (Ale to żadna nowość) Kochałem cię żywym ogniem Teraz on zmienia się w smutek, a ty mówisz... "Wybacz" jak anioł - niebiosa pozwoliły mi myśleć, że nim byłaś Ale przykro mi Za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Powiedziałem, że za późno na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×