Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Witam wszystkich !jestem wolna jaka cudowna godzina nadeszla....Uwielbiam taka pore .Slychac tylko cisze i cichutko mi gra Katie-jestem w niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam co dzis, czy piwko czy moj ulubiony drink a Co Ty gapiszonku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja raczej sie Bacus nie odwarze. Juz mnie raz opier... z dziobalkowego. Co sie bede narazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka!!! Ja dziś pijany i szalejący...yeah!! Witam Wszystkich!!! Cześć Maalutka:) kopę lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór:):) zdjęcia z ogniska ogladam i słucham takiej jogowej muzyczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verba » Doceń to, co masz Życie nie znaczyłoby nic Gdyby nie ciepły Dom Te magiczne miejsce wspomnień Gdzie zawsze znajdziesz spokojny kąt Rodzina, która czeka Gdy przed światem pragniesz schować się To dla Ciebie biją serca bliskich Kiedy coś nie poszło, jest Tobie źle Twoim miejscem słodki Dom Zaczarowanym kwitnie szczęściem W nim długie rozmowy Śmiehc, przyjazna dłoń Gdziekolwiek jesteś, nie zapomnisz go Nawet, jeśli jest daleko Wpomnienia nie zawiodą Mieć przyjaciół Którzy będą z nami szli Oni dają siłe, jakiej nie pokona nic Nie chcę patrzeć Jak odchodzi któryś z Was Ciąglę wierzę w to Że zatrzyma nas czas Nie pamiętam żadnych dat Jesli jakaś była zła Najważniejsze to odnaleźć swoje miejsce Ale pośród tych, którzy dają nam szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×