Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

nie jestem juz z nią... nic wiecej nie powiem ,skupiłem sie na wirtualnej miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No miłość za duze słowo...Biegne do kompa jak nastolatek..czekam kiedy sie pojawi,taki poryw serca,ja tez nie wierze w miłość wirtualną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafie to zrozumieć, przez chwilę też tak miałam ale jednak pragnęłam czegoś więcej i tęsknota za tym sprawiała mi ogromny ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet nie chodzi o dotyk,ale wirtulna miłosc pozwala nam uwolnić romantyzm ,możemy marzyc o 2 osobie ,czujemy mocniej tesknote,a dotyk...wystarczy wirtualnie zamienić na realne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy prawdziwa miłość taka rzeczywista, nie pozwala nam na romantyzm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem , można zamienić ale cały w tym ambaras żeby dwoje chciało na raz:) mnie się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po za tym są rożni ludzie.Kazdy inaczej rozumuje miłość(nie którzy romantyzmu nie cierpią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za 2 sie uda;) Joletka jak to miłość to wirtualne musi sie zamienic na realne;) nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że chodzi Ci tylko o seks...spotykasz się , spełniasz i znów szukasz nowych wrażeń w wirtualnym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie którzy umawiają sie tylko na sex,choc próbują wmówic sobie ze czują wielką miłosc.Joletka czy gdyby łączyła mnie miłość ze śpiącą siedzielibysmy przed kompem czy w kawiarni?Moze potrzebujemy tylko porywów serca?Ja sexu przez internet nie szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wierzę że znajdę tu prawdziwą miłoś, idę w ślady maalutkiej - do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×