Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

Gość Tara rarararara
Hehe a to dobre... Taki1 niby zauroczony Dziobalka, a tu Bucuś sie wygadał, że jednak Wampirka mu wpadła w oko... No nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żal mi was pomaranczowi, nie macie własnych przygód to szpiegujecie innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paskudna pomaranczo!Widze ze cos ci sie u nas nie podoba?Widze zreszta ze ci sie nigdzie nie podoba.Wiec powiem delikatnie nie jestes w stanie wyprowadzic nas z rownowagi,twoje smieszne uwagi na nikim nie robia wrazenia,jedyne to najwyzej smiesza mnie twoje teksty i moge wspolczuc braku odwagi.Jak sie zdobedziesz na odwage i zmienisz kolor,powiedz co cie boli oprocz glowy bo to jasne.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana farby nic ci nie pomoże, na zawsze zostaniesz pustakiem a jeżdzić to se możesz wiesz czym i po czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Tarara dam ci rade ty sie zastanow ,co chcesz powiedziec,dwa razy pomysl ,przespij sie z problemem i wtedy napisz.Zobaczysz jak madrze wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to co chcialem juz zostalo powiedziane i tyle. Ja wiem, ze jak sie prawde pisze, to wielu osobo to sie nie podoba. Jestem w stanie to nawet zrozumiec, naprawde :) Nie mam do was zadnych pretensji, bo to wasza sprawa, o czym piszecie, ale nie afiszujcie sie ze swoim zyciem osobistym na kafe, bo to nie jest dobre miejsce. Pozniej z tego moga wyniknac niezbyt fajne sytuacje (niestety wiem cos o tym). Nie chcialem nikogo urazic, a jesli urazilem, to PRZEPRASZAM! Nie to bylo moim celem. Pozdrawiam wszystkich z tego topiku... Wybaczcie jesli mozecie! 🌼 dla wszystkich! Pa... Znikam juz mnie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez większą część dnia utrzymuję ten topik na pierwszych miejscach. Teraz Wasza kolej:) Ja będę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×