Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

zdecydowanie lepiej wychodzi Ci wklejanie wierszyków niż rozmowa z ludzmi, i nie myśl że nie potrafie wyczytać sarkazmu w twoich slowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka sorry ale mam wrazenie ze masz cos ,jakby to delikatnie ujac i cie nie obrazic?No nie wiem nie znasz zycia?Zgrywasz sie tylko?Czy po prostu masz taki tupet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz się bać spox może mnie urażać:):) akurat Bucuś dobrze wie co pisał i to było do tego:) a życia rzecywiście nie znam:) w tesco na serach nie jest łatwo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłosc internetowa odciski na palcach od klawiatury bolące oczy od monitora pytanie tak długo wyczekiwane -spotkamy sie w REALU? -nie bo u nas jest tylko BIEDRONKA i nagle cisza pustka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisalam ze sie boje.Ty tez juz nie musisz nic dodawac bo twoja odpowiedz wyjasnila wszystkie moje ''niepokoje''.Zycze oby twoje ambicje na kafe nie przerosly twoich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wampa:(i tak mnie ciągnie do Ciebie.ale wiem ze kobiety nie lubią byc porównywane:(wiec przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat to nie mój nick a pisałam prawdę każdy może się pomylić, nic się nie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś przeciez czytałam nie jestem taka zdesperowana daj spokój i sorki dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz Bucus pozostalo nam ci wspolczuc niewiedzy w temacie jakze istotnym dla mezczyzny.Jedyne co mozemy jeszcze zrobic to cie pocieszyc ,utulic no pod warunkiem ze wpadna za toba wszystkie twoje wielbicielki .A-ha tylko daj im znac zeby wpadaly jak mamy jakis smutniejszy dzien to znow sie posmiejemy,jak przed chwilka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×