Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezsenny

Dziś słucham Dżem i piję whisky...heh... normalka

Polecane posty

lubia nieszczesliwe bo moga pokazac jacy sa dobrzy?Czy moga sie pastwic nad biedna kobietka?bo nie kumam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie tak jes jak ktos lubi jak go glaszcza.Tylko czy tak lepiej?To ja wole zeby bylo mi ''gorzej'' i zebym byla zawsze tak szczesliwa!!!!!!!!!A male smuteczki miewa kazdy.Chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy nieszczesliwych kazda ciapa staje sie ksieciem a przy pewnych siebie kobietach kazdy facet moze stac sie zbitym psiakiem:(,ale ciągnie jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi smutno:(:(:(:( nikt mnie nie kocha:( zresztą chyba nigdy nie kochał 😭 juz myslałam ze spotkałam swoją miłość ale on odkochal się w ciągu pięciu minut i peany ktore pisał do mnie pisze innej chyba chce żebym skoczyła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niech Ci będzie.Może jestem głupia i nieszczęśliwa...może powinnam z tąd odejść a Ty będziesz mogła zarażać wszystkich swoim optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wcale nie mam zamiaru pociągac Cię mam zbyt wygórowane wymagania jak na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️znowu boli:(2 w tydzien?wirtualny swiat jest okrutny:( Ide zmienić nick,bo skakac sie boje:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka co za temperament.A wiesz ja nie wierze ze ktos jest zawsze zajebiscie szczesliwy,nic go nie rusza ma wszystko gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś nie ma że boli powiedzialeś a więc skacz:P chociąż pokaz, że Ty testosteron masz bo juz zwątpiłam w mężczyzn 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie masz ochoty mowi się trudno do kaloryfera nie bedziemy Cię przywiązywać zresztą się zgrywasz wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×